| AndraDaPretty a întrebat:

Pentru fete: Ati cerut prietenia unui baiat? Sau l-ati sarutat pentru a-i cere prietenia?

5 răspunsuri:
| melissaandra a răspuns:

Pai un mic pupat pe obraz...da.ce sa zic.dai funda?

| OSimplaFata29 a răspuns:

Nu este o regula...cum se zice ca baietii ar trebui sa ceara prietenia... daca tu asta simti ce mai astepti? nu moare nimeni daca il intrebi happy de exemplu eu am cerut prietenia unui baiat (ne placeam reciproc si am zis de ce nu? si uite ca astazi suntem impreuna) el era mai timid si am actionat eu happy baftawinking

| magdaliciii a răspuns:

Nu i-am cerut prietenia nici unui baiat.El trebuie sa ti-o ceara daca vrea.

| ramonapop a răspuns:

Nu nu i-am cerut nici unui baiat prietenia deoarece toti stim ca el trebuie saa faca primul pashappy