| SamuelGhinea18 a întrebat:

Pentru fete: Care aspect este mai important când vine vorba de senzațiile percepute de voi în timpul actului sexual: lungimea *jucăriei* unui băiat, sau grosimea? Aș dori să-mi răspundă fetele mai mari, cu experiență...happy

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Grosimea este mai importanta, dar si lungimea conteaza, macar sa fie mediu (15cm).
Daca ai un cuculet de 10 cm, poate sa fie si super gros, ca-i tot insuficinet.

| Necunoscut112 a răspuns:

Samuiel a revenit sub alt nume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce neaparat jucaria "unui băiat"?
Dildoul meu are 22, 9cm lungime, un fel de Terente cu baterii.Are si ventuza big grin, insa ceea ce conteaza cel mai mult este ca are 3 niveluri de vibratii.

| SamuelGhinea18 explică (pentru anonim_4396):

Aaa... tu ești *bagaboaaantă* laughingwinking
Ps: Ai experimentat și anal cu el?

| Kiwibibilă a răspuns:

Eu n-am experienta in asa ceva big grin dar am citit acum cateva zile un articol in care scria ca grosimea e mai importanta decat latimea.

| Smile27 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Grosimea si latimea e tot aia

| Kiwibibilă a răspuns (pentru Smile27):

N-am observat, mă refeream la lungime.