| Laurentziu1234 a întrebat:

Pentru fete:
Ce vă atrage la un bărbat?

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Dacă este să mă atragă un bărbat, atunci acel bărbat, în integralitatea lui. Atât ca aspect fizic, personalitate respectiv și modul în care se redă.

| Violleta2022 a răspuns:

Inteligenta lui, blandetea, politetea, vocabularul, comportamentul, felul in care se prezinta, curatenia samd.

| isemilia a răspuns:

Inteligenta, privirea, personalitatea, zambetul, trecutul (sau, in fine, ceea ce l-a format pe el ca om) etc. Asta daca nu il cunosc prea bine. Daca il stiu de ceva timp, atunci totul despre el mi se pare fain.

| AlexDulceTeSeduce17 a răspuns:

Prea multe fite, daca ai 20 cm e destul

(in nōmine Patris et Fīliī et Spīritūs Sānctī)

| FuioreaIonut a răspuns:

Banii din portofel prietenas?

| Violleta2022 a răspuns (pentru FuioreaIonut):

Era o intrebare DOAR pentru fete, nu una barbat-barbat, ca in cazul tau mai Ionut, draga.