| monicaaa17 a întrebat:

Pentru fete, ce va excita mai mult? Cartile erotice sau filmele porn.o?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei accesa site-ul,, Povestiri erotice'' si vei lectura cateva ''capodopere'' vei avea ocazia sa faci singura analiza dorita. :D Http://www.fanteziierotice.ro/

| Mmcosmin a răspuns:

Probabil ca este o particularitate, nici decum o chestie generala. Oamenii sunt atat de complicati si complecsi incat este imposibil sa ii asezi intr-o ecuatie si sa afli necunoscuta. Femeile sunt chiar si mai greu de pus intr-un sablon.