| RAY a întrebat:

Pentru fete cu care partener te-ai simtit cel mai in siguranta? cu cel de inaltimea mica, medie, mare?

Răspuns Câştigător
| User237384 a răspuns:

In opinia mea înălțimea lui trebuie sa fie cu aprox 10 cm mai mare decât a mea sau chiar 15. happy

5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu am avut decat unul deci nu pot face comparatii. Este cu 10 cm mai inalt decat mine si ma simt ok, nu am o problema cu asta. Cred ca cel mai bine te simti alaturi de o persoana cu care poti fi tu insuti, fara sa intervina orgoliul, rusinea, temerea, etc

| Florentina9210 a răspuns:

Medie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medie, nu imi plac baietii inalti.

| MAIA18 a răspuns:

Nu conteaza inaltimea conteaza sufletul si ce are in minte educatia comportamentul sa fie serios cinstit corect.

| RAY explică (pentru MAIA18):

De asta preferati badboys ca sunt buni la suflet