| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete:
De ce va place sa va scoateti in evidenta fundurile si sanii?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Pfff, m-ai spart. Crede-ma ca timpuL meu e de cel putin 10 ori mai valoros decat al tauwinking
Ai intrebat ceva absolut stupid. Iar in intrebarea mea, daca erai macar 10% inteligent, aflai raspunsul la intrebarea tawinking

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce ar avea altceva de arătat?

| MariusNWM a răspuns (pentru darrio2007):

Inteligenta, caracterul...

| Plato a răspuns (pentru darrio2007):

Inteligenta? De fapt, lasa, ai dreptate.

| MariusNWM a răspuns (pentru Plato):

Adica, degeaba esti frumos daca inauntru putrezesti.

| RAY a răspuns:

Ce intrebare poponara

| MariusNWM a răspuns (pentru RAY):

Adv

| Maria3458 a răspuns (pentru RAY):

Depinde de fete

| RAY a răspuns (pentru Maria3458):

Poftim?

| Maria3458 a răspuns (pentru RAY):

Nu toate fetele isi arata sanii sau fundul...

| RAY a răspuns (pentru Maria3458):

Si eu ce am scris?

| sofisis a răspuns:

Pentru baieti: de ce va place cand fetele isi scot sanii si fundurile in evidenta?

| MariusNWM a răspuns (pentru sofisis):

Este normal sa ne placa si noua acest lucru, dar cand Dumnezeu i-a dat acelei fete primul fund si prima pereche de sani de pe raft si ea incearca sa scoata acest lucru in evidenta cat de mult poate cu vine? Sta in niste pozitii in picioare de zici ca i se rupe coloana.

| MariusNWM a răspuns (pentru sofisis):

Eu am intrebat ceva, nu am cerut sa ma iei tu la intrebari!
Timpu meu e valoros, deci acum iti dau valoare!

| sofisis a răspuns (pentru MariusNWM):

Pfff, m-ai spart. Crede-ma ca timpuL meu e de cel putin 10 ori mai valoros decat al tauwinking
Ai intrebat ceva absolut stupid. Iar in intrebarea mea, daca erai macar 10% inteligent, aflai raspunsul la intrebarea tawinking

| Plato a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care baietii isi scot in evidenta masina si bicepsii.
Insa necesita IQ sub 80, atat la fete cat si la baieti.

| flixbuster a răspuns:

Pen-ca arhitectu' sef (e cunoscut sub mai multe nume: Yahve, Dumniezo, God, Allah, Mama Natura, Tata Natur) o facut o juma' sa atraga si o juma' sa fie atrasa ca sa se uneasca intregu', sa iasa plodu' si sa se perpetueze specia care este.

Asa ca jumatea care atrage (fomeea) isi foloseste arsenalu' din dotare ca de aia i-a fost dat: sa traga jumatea atrasa (gibonu') la ea. Fund (+ solduri, bazin) ar insemna ca plodu' are cazare de 5 stele asigurata pentru 9 luni iar sanii ca dupa ce plodu' face check out de la hotelu' de 5 stele are unde sa se mufeze la pompa de benzina pana isi face kilometrii de rodaj (dupa care trece pe combustibili alternativi).

Te-am lamurit?

| CleanHeart a răspuns:

Nu toate, eu una mă remarc prin inteligență big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce raspunsuri de Gentelmani si sfinte.
Tuturor le place fundul si sanii cat sunt in limita bunului simt evidentiate. Nu mai fiti ipocriti cu "caracterul" conteazã, ala se descopera in timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca va place voua