| Alex_Marius_2001 a întrebat:

Pentru fete : fetelor va plac baieti care au 14 ani si sunt foarte rebeli si vreti sa vorbim pe Facebook daca da raspundeti la intrebare

8 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

"Rebel" la 14 ani, cu intrebari pe TPU. Mi te si imaginez un plod, care, cand iese pe strada, se leaga de toata lumea, alaturi de gasca lui de plozi de 13-14 ani.

| SG1995 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Din contra, cred că nu prea are prieteni, dacă își caută iubită pe TPU, poate e genu ăla de tip care stă în casa pe PC toată ziua și se msturbează uitându-se porno. laughing

| Alex_Marius_2001 explică (pentru SG1995):

Ba nu știu dacă sti dar eu am pus întrebarea pentru a apărea intr-un clip la zappy TV

| SG1995 a răspuns (pentru Alex_Marius_2001):

Trist, faci trolling ca să ajungi vedetă pe internet.

| Elide a răspuns:

laughing rolling on the floor Nu mă pot abține

| Camuflaj2017x a răspuns:

Rebel rau tu mai baiete.happy

| Frogger_Pepe_1997 a răspuns:

Daca trebuie sa spui ca este rebel, nu esti de fapt rebel laughing

| Alex_Marius_2001 explică:

Pentru toată lumea : eu am pus întrebarea pentru a apărea intr-un clip la zappy TV