| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Pentru fete: iti plac baietii sensibili? Daca da, de ce?

11 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Da, pentru că și eu sunt sensibilă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| sunt0anonima a răspuns:

Da,mie imi plac, sunt mult mai cute si nu sunt ata de perversihappy

| Bizon95 a răspuns (pentru sunt0anonima):

Cred ca e chiar invers, absolut invers (aia pot fi cei mai perversi)
cum era aia, a da: "pisica blanda care zgarie rau" big grin

| sunt0anonima a răspuns (pentru Bizon95):

Oricummm.mie tot cei mai sensibili imi plac oricumhappy

| Bizon95 a răspuns (pentru sunt0anonima):

Bravo tiewinking
sper ca iti dai seama ca e doar putin katerinka, iar in general, daca nu e Mr. Universe (sa il iubesti numai pentru muschi), atunci un baiat care nu e sensibil cu fata pe care o iubeste, e putin cam... PORC, doar putin asa big grin

| sunt0anonima a răspuns (pentru Bizon95):

Maaai....sincer acum, nu strică niște mușchi acolo, dar sensibil poate sa fie si fara mușchi, oricum toti ajung bătrâni si cu burtălaughing)*ca si fetele de altfel

| Lina6643467 a răspuns:

Sensibilitate e de folos la un baiat. Fetele au dramele lor iar daca un băiat e intr-adevar sensibil o sa se simtă înțelese.Dar totusi prea multa sensibilitate e enervanta.

| Bizon95 a răspuns (pentru Lina6643467):

Vrei sa spui WIMP, NU?
adica, vrei sa ai un barbat in viata, nu o fetita mica, dotata cu penis, dar cu o deficienta serioasa de testosteron big grin

| SuntDinGherla a răspuns:

Da, imi plac, baietii sensibili au de obicei muzicuta mare

Răspuns utilizator avertizat