| UsersBoss a întrebat:

Pentru fete: să presupunem că ești cu un băiat, pe o bancă sau oriunde altundeva unde sunteți singuri. Și povestiți voi de toate alea ca cei mai buni prieteni. Deodată, total neanuntat, nebunul își face curaj și te sărută. Cum reactionezi, în cazul în care îți place de el și în cazul în care nu?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Am avut surprize de genul. Un tip pe care il placeam dar nu avusesem ocazia sa ne cunoastem mai bine inainte m-a sarutat pe neasteptate desi noi de abia ce schimbasem doua vorbe. Nu mi-a placut gestul asta trebuie sa recunosc chiar daca baiatul nu mi era deloc indiferent. M a surprins nu tocmai placut si am cautat un pretext sa plec fiind si singuri in locul acela mi-a fost oarecum teama ca v a forta nota nepermis de mult. Mai ales daca nici nu cunosti bine persoana din fata ta. Ulterior si a cerut scuze si a durat ceva timp pana sa ne cunoastem mai bine. Un alt episod de genul a fost cu un prieten foarte apropiat care m-a sarutat brusc dupa ore in care discutaseram vrute si nevrute si ne amuzaseram copios. A fost un gest cam ciudat si nu am stiut cum sa reactionez pe moment dar el ghicind stanjeneala mea a zambit copilareste ca si cum totul fusese o gluma. Din fericire asta nu ne a afectat relatia de prietenie la care tineam amandoi foarte mult. Si oricum ambii aveam relatii la momentul respectiv. Daca s ar intampla cu cineva care nu m ar atrage deloc i as explica elegant ca intre noi nu poate fi nimic de vreme ce eu nu simt nimic pentru respectivul/a. Nu s ar alege cu o palma asta e clar ca nu reactionez chiar asa.

13 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Il prind pe fraieri de mana si ii zambesc frumos

II tin un discurs*minunat* cam cat e el de nesimtit, si dupa plec* fara violenta asupra animalelor* laughing)

| Justme1997 a răspuns:

Daca îmi place tipul îl sărut înapoi, dacă nu mă retrag. Îmi pare destul de logic. Poate unele l-ar plesni, nu știu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fatã te v-a saruta ea daca chiar ii place de tine, lãsa sa facã ea deoarece esti mai castigat, decât sa primesti un Refuz sau sa creadã ca esti un catelus.
doar sexual trebuie sa faci tu primul pas fizic.

| anamaria82726 a răspuns:

Daca imi place de el...nu vad care e problma in a ma saruta si daca nu imi place de el ii fwt o geanta in cap?

| Laila12Izabela a răspuns:

Dacă îmi place de el l-aș sărută eu a doua oară. Sau as face eu primul pas. Dacă nu imi place de el l-aș plesni, sau i-as spune că vreau sa fim doar prieteni. Unele fete sunt mai curajoase altele mai timide. Depinde de caracterul fetei.

Cati ani ai?

| UsersBoss explică:

*Neanuntat

| RAY a răspuns (pentru UsersBoss):

Și povestiți voi de toate alea ca cei mai buni prieteni.

cand faci cu o fata asa ceva esti in lista prieteniei, fata te vede ca un frate, deci nu i va placea sa o saruti, daca ai fi frumos si te ar placea ar fi ea cu sarutul, asa ea te percepe ca un catelus in calduri nimic mai mult, baieti care nu atrag sexul opus chiar cred ca fetele vorbesc cu ei ca le place, gresit fetele vad baieti ca fiind catelusi sau badboys

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru RAY):

Tu asa iti consideri prietenele, niste catele in calduri? sad

| RAY a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Nu uratico, logic ca nu, eu m-am referit la faptul ca trebuie sa fi disperat sa saruti o fata asa pe neasteptate fiind doar prieteni https://www.youtube.com/watch?v=CY8E6N5Nzec

| Alinameria a răspuns:

In cazul in care NU : il intrebi frumos : na, te-ai simtit bine? Esti mai ok acum? Si ii zambesti, aratandu-i indiferenta si superioritate iar mai apoi schimbi subiectul si ii spui ca trebuie sa pleci
Daca IL PLACI : il atingi pe langa ureche, il saruti pe langa ureche, ii dai de inteles ca il vrei si tu happy App.cati ani ai?

| UsersBoss explică (pentru Alinameria):

Sunt baiat laughing am 19 ani dar am curiozitati de pustan. Sunt doar curios cum gandesc femeile si la ce ma pot astepta:? rolling on the floor

| Laila12Izabela a răspuns (pentru UsersBoss):

La multe unele fete sunt imprevizibile!