| PsyhoChild a întrebat:

Pentru fete.
Scenariul este următorul: Sunteti la a 2 a întâlnire cu un băiat. La sfârșit el vrea să vă sărute.
Cum preferati? Să vă ceară voie dinainte sau să o facă neanuntand.

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Te apropi de ea încet și. "as vrea sa gust buzele tale" "pot sa te sărut"? Și o săruți.

| S8N a răspuns:

Atata timp cat o faci corect, tot timpul varianta directa e mai buna.
Corect inseamna sa poti sa ii citesti limbajul corpului si tonul vocii, si din astea sa poti sa ajungi la concluzia ca ei ii place de tine si nu are o problema cu asta.

Considerand ca pui intrebarea asta aici totusi, o sa asum ca nu ai capabilitatea sa faci chestiile ce le-am explicat mai sus, deci e mai bine sa o pui intr-o situatie si sa intrebi seductiv, decat sa te risti cu acuzari de viol sau ceva similar.

| AEWPenta a răspuns:

Asta e un vis sau ce?

| Devil21 a răspuns:

Buna!
Acum depinde si de fata dar si de băiat; eu personal as proceda asabig grinaca baiatul este frumos si ma atrage, se comportă frumos si imi place de el nu m ar deranja daca m ar lua prin surprindere chiar mi-ar placea sa fie ceva spontan insa daca nu imi place de acel băiat m ar deranja si mi-as dori sa ma intrebe inainte sa acționeze.
Difera de situație, moment, persoană

| CerealaCuOchi a răspuns:

Pai ar trebui sa te uiti sigestiv la ea, sa isi dea seama ca vrei sa o saruti si sa fii sigur ca si ea vrea asta. Apropos, treci la limba dupa cel putin 5-10 secunde

| Katyk3229 a răspuns:

Eu sincer ca fata as prefera sa nu ma anunte dupa mine e mai interesant creste suspansul iți pot spune ca momentul potrivit pnttru a o saruta nu prea exista de obicei eu as prefera la sfîrșitul întîlniri o mica metoda ca exemplu daca va plimbări va opriți in loc si ii arăți ceva de exemplu un nor iar cînd ea se întoarce din nou pre tine tu deja trebuie sa o sa ai buzele linga ale ei si ea se trezeste in mijlocul unui sărut pentru unele fete e foarte placuta aceasta metoda sper ca te-am ajutat succes!