| -TattO- a întrebat:

Pentru fete. Sper sa citit tot.

povestea incepe aici

http://www.TPU.ro/......fiind-din/

Faza e ca ieri ne.am cam certat dar seara am iesit in oras. Am mers sa ne plimbam apoi spre seara ne.am asezat pe o banca.
Am stat un timp, am vb aiurea apoi a inceput sa ma provoace ea. Gen ca nu am curaj sa o tin de mana sau sa o iau in brate si din astea.
Am luat. o in brate pana la urma sa ii arat ca nu e cum zice ea ci doar ma feream oarecum ca stiu ca are prieten.

Am luat. o in brate, ea sa asezat pe mine si apoi tot intorcea capu spre mine. In final am sarutat. o pe obraz. Ia placut ca ea tot continua.
Mai la urma am sarutat. o pe gura. A fost frumos. Am simtit ca i. a placut si sa simtit bine.
Am pornit spre casa sa o duc si am as in fata blocului. am stat cu ea cred ca 1 jumate de ora numai in brate si :* sarutandu.ne.

Prietenul ei este la distanta dar in ultimul timp se cearta si din astea.
Eu am iesit cu ea doar ca amic dar daca ea uneori tot insista in dif moduri sa vada ce pot i.am aratat.
Aseara i. a placut deoarece o vedeam fericita. Dar in acelasi timp e comfuza.

cu pr ei sta de 6 luni. se vedeau la luna. cam asa

Eu sunt aproape de ea ala nu.
I; am spus ca o pot astepta. Acum nu stiu. E draguta, ma atrage si imi pare rau ca ma atras si mai rau. Nu stiu de ce tot insista atunci.

Azi nu stiu ce va mai urma sa fac. O sa o sun mai incolo sa vad ce face.
totul a venit de la sine, dar am fost mai mult provocat oarecum

Răspuns Câştigător
| blue-star a răspuns:

Eu cred ca si ea te place, doar ca inca e cu ala.
Nu ai ce face... poate ca daca ei o sa se desparta o sa ai o sansa la ea, dar pana atunci da-i sfaturi, fi alaturide ea, pentru ca ea exact de asta are nevoie, adica de un prieten care sa o asculte si sa o sfatuiasca.
Atunci cand te-a provocat s-o ti de mana si apoi in brate inseamna ca ea a vrut sa iti arate ca ii place de tine, doar ca poate era prea timida ca sa-ti spuna.
Dac avrei sa vezi daca ii pasa de tine sau nu, atunci intra pe mass ca de obicei, dar nu vorbi cu ea deloc, timp de 2-3 zile, chiar o saptamana.
Daca te cauta ea, inseamna ca-i pasa de tine.
Daca nu rezisti atata timp fara ea, atunci vb cu ea, dar putin, numai jumate de ora, cat sa-i amintesti de tine, s-o intrebi ce face, sa-i dai sfaturi, etc.
Si o sa vezi ca la un moment-dat ea o sa te intrebe de ce nu mai vb asa de mult cu ea, sau de ce o ignori, si poate ca o sa iti spuna ca i-ai lipsit(cine stie).
Din cate vad eu, tie iti place foarte mult de ea, doar ca problema dintre voi e tipul ala cu care ea este acum.
E bine ca tu nu incerci sa fi cu ea si ca respecti faptul ca ea e cu cineva.
Dar sincera sa fiu, ea si prietenul ei nu vor mai fi mult impreuna.
Daca nu ar exista certurile ar fi altceva, dar aici sunt si certuri si relatia la distanta, si apare lipsa d eincredere, infidelitatea, etc.
Adica ea de unde stie ca ala nu o inseala? Se vad odata la luna.Mai asteapta raspunsuri.
Oricum, daca ai nevoie de sfaturi, id-ul meu e:
leeduncanantonysimon

TAKE CARE!

7 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Chiar imi place povestea

poate si tu o atragi pe ea si sa simtit bine cu tu si nah poate o sa deveniti mai mult decat prieteni

deci ai sarutato ai tinuto in brate sigur simte si ea ceva pentru tine dar poti sa o intrebi chestia asta

daca zici ca sa simtit bine inseamna ca te place si poate cu celalalt prieten al ei nu se simte bine mai ales ca sunt la distanta

eu zic sa o suni sa va intalniti unde si sa o intrebi daca simte ceva pentru tine sau doar o fost o joaca chestia cu tinutu in brate si sarutato

mult succes

| -TattO- explică:

Ala nu o iubeste. a inceput sa profite.
vorbeste aiurea.

ciudate chestii.
nu pare genu sa tina la ea.

| -TattO- explică:

E cu el pentru ca ea il place mai mult decat o place el pe ea.
El e din bucuresti. e distanta intre ei de 200 de km.

Ala vine la ea si doarme cu ea. cred ca asta e singuru motiv.
Din cate am auzit taicaso e impotriva lui crezand ca e doar pe interes.

Ea il iarta mereu si din astea.
nu stiu. da din cate am auzit de la telef si din ce mi. a spus ea. ii e indiferent lui daca o suna sau il suna. sau din astea.

Ea nu stie ce sa faca. uneori sa simtit mai sigura LG mine.
Acum. o sa o las pana ce se va intalni cu el. deocamdata nu am ce face. dar nu cred ca va mai fi mult asa

| LLL2 a răspuns:

Intreab-o ce are de gand cu relatia ei cu tipul de 22 de ani, dar si cu relatia voastra.In functie de raspunsul ei, trebuie sa iei o hotarare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zicem ca dispare ala, si intervii tu si devii iubitul ei. Daca vei si si tu plecat pentru o vreme la distanta, vrei sa patesti la fel ca ala sa te inlocuiasca altu'? nu cred ca ti-ar conveni.TOate bune au consecinte.Toate lucrurile bune din lume su cate un lucru rau.Acum ca va simtiti aman2 bine e perfect, dar totusi, pune-te in locu' lu' ala, in caz ca tine la ea.
bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zici ca nu pare genu' care sa tina la ea atunci e aiurea faza.De ce mai ii cu el?! Aiurea rau, fa ce simti, dar nu regreta.Asta e sfatul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata katre tea provokat pe tine a vrut sa vada daca ai destul kuraji sa fai anumite chesti khear daca ea e cu alt cineva ea te placea oarecum daca tea provokat a simtit ca o poti face ferikita daca sta ca tine si eu sunt fata si mai implace sa provok si eu anumiti baieti chiar daca am prieten