| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete: v-ați masturbat vreodată împreună cu cineva?
În realitate? Dar online?

12 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Sa ma masturbez online? Dar ce, crezi cumva ca fac videochat?!
laughing
Nu, nu am facut-o!
Si de fapt n-o s-o fac niciodata.
Totusi, ma respect!

| HolyPotato a răspuns:

Nu.

| eurynomus a răspuns:

Daa, am facut si realitate si onlinewinking

| Oanna07 a răspuns:

Online este foarte stupid, nu am incercat si nici nu as pune acum in practica insa, in realitate da, alaturi de iubitul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate postările tale sunt despre masturbare. Ce naiba, ești obsedat?
Stai în Vietnam unde e interzisă masturbarea? Sau unde era...

| MauriceCorelli a răspuns (pentru anonim_4396):

Indonezia.

| anonim_4396 explică (pentru MauriceCorelli):

Așa. Știam că ceva pe acolo. Oricum e infecție ce se întâmplă pe continentul ăla, în cele mai multe părți.

| MauriceCorelli a răspuns (pentru anonim_4396):

In Indonezia esti si caftit bine si pasibil de pedeapsa cu moartea daca o arzi ateu. Da' nicaieri nu e mai rau ca in China din ce am citit eu, trebuie sa fii absolut idiot sa iti placa s-o arzi in tara aia. Tot mai bine la Romania, cu shot-ul de vodka si cu zeu' luminos langa tine. Nu-i asa?

| anonim_4396 explică (pentru MauriceCorelli):

Dar noi suntem cu Allah, mamaie! Allahu akbar!
Ești prost dacă vrei să stai acolo, dar idioată dacă ești și femeie.
Mă întreb, acolo ai voie să dai pe gât, în timp ce în România ești rugată, ca femeie?

| MauriceCorelli a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh, German, sorry!
Nu prea ai cum sa fugi. Vazusem chiar pe TED ce zicea o nord-coreanca despre cum se trece granita din China spre tarile sudice si cum fac cu cei ce nu par nici chinezi, nici turisti. Legiunea Straina e mizilic pe langa chinezi.

Da, ai voie sa dai pe gat. In Vietnam iti baga inimi de sarpe in vodka si trebuie sa dai cinci shot-uri la viteza. Te consideri o femeie? O femeie adevarata nu trebuie rugata, ea pretuieste cu adevarat bautura, nu trebuie rugata pe ton mieros!

| anonim_4396 explică (pentru MauriceCorelli):

No speak english please! German!
De Mexic ce zici și de America de Sud, implicit, America Latină?
E România cum e, dar știi, nu trebuie să ne mulțumim cu ce e mai bine dintre cel mai rău, eventual să ne simțim norocoși, ci să țintim cât mai sus.

Nu știu dacă-s femeie. Cred că undeva pe jumătate. La dracu', depinde de standardele fiecăruia de a vedea o femeie. Trebuie, după mine, ceva mai adevărat, să fiu mai trecută prin viață.
După punctul de vedere general, o femeie nu are voie să bea, să înjure, trebuie să fie feminină și delicată, un fel de mimoză. Asta nu îmi place.
O fată nu se pisicește pentru atenție, dar știi, la beție se poate, involuntar, și să vezi ce atenție primește din partea trecătorilor din autobuz laughing.

| BlitzLikeXd a răspuns:

N-am facut asta dar o sa fac asta