| alexvatavuuu a întrebat:

Pentru fete: va deranjeaza cand partenerul vostru va ineaca in timpul sexului oral?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca cu propria-ti gurita si vei afla raspunsul, la curiozitatea ta!

| corbulalbrosu a răspuns:

Din ce motiv ai specificat : ''Pentru fete''? Penisul poate fi la fel de bine si la fel de adanc bagat, incat sa ajunga pana-n esofag si in cazul unui baiat/barbat. big grin

| Alexandrionelu a răspuns:

Asculta de ce a zis corbulalbrosu, pe el și acum îl mai doare în gat de la cei 18 cm pe care i-a înghițit recent!

| Fabyana307 a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte, sunt fete care agreează ăsta iar altele nu

| Numeexistent6 a răspuns:

Eu ic sa te pui in postura ei si ai sa vezi