| ZenStudio a întrebat:

Pentru fete: Vă place să faceți anal? Simțiți plăcere când faceți asta sau o faceți doar pentru plăcere partenerului?

5 răspunsuri:
| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

Daca vrei sa ii dai cu nuttela pe ****. spor

| Smile27 a răspuns:

Aceasta intrebare nu este pentru toate fetele.Depinde la fiecare fata. Unele simt placere si o fac si pentru ele, altele o fac doar din dorinta de a-si vedea partenerul fericit (chiar daca e o prostie, pentru ca daca te iubeste nu iti cere ceva ce pentru tine poate fi neplacut sau chiar dureros), dar oricum analul, in cazul in care iti place nu este mai satisfacator pentru femeie si nici pentru bărbat fata de sexul normal.

| Smile27 a răspuns:

In primul rand nu toate femeile sunt la fel.O femeia poate face anal cu partenerul din placere, iar alta o va face doar pentru ca el sa fie fericit (chit ca este o prostie, pentru ca daca o iubeti nu ai vrea sa ii creezi neplacere si chiar durere)dar cu toate astea sexul anal nu va fi mao satisfacator decat sexul normal, asta daca nu sunteti obsedati de sex anal ☺

| olivia22223 a răspuns:

Uite cum faci sa aflii
ia cel mai mare cutit pe care il ai in casa. Gata? Baga-ti-l in cur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru olivia22223):

Eh,nu e chiar asa happy