| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fetele care sunt intr-o relatie, care e cel mai romantic gest facut de iubitul vostru?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Termenul de "romantic" poate fi perceput diferit de fiecare persoana astfel incat ceva banal pentru tine, poate fi ceva romantic pentru noi. Lucrurile de genul raman intre cei doi si nu cred ca ar trebui sa fie discutate cu alte persoane, parerea mea. Majoritatea fetelor gasesc ca fiind romantic atunci cand iubitul aduce un buchet de flori intr-o zi speciala. Eu, de exemplu, consider ca mai romantic este sa aduca buchetul de flori intr-o zi oarecare. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa iti pregateasca cina si sa te astepte cu trandafirii.Toate surprizele *** placute si romantice cand iubesti.Sa vin la tine fara sa te astepti.

| aurgrigor8 a răspuns:

Sarutul laughing)

| anonim_4396 explică (pentru aurgrigor8):

Https://www.tpu.ro/......ea-ramane/

Nu-i mai romantic ca si-a dat drumul in tine si vii sa ne intrebi pe TPU daca ramai gravida?:D

| aurgrigor8 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nup...cu asta nu e de glumit!