| sylver69 a întrebat:

Pentru fetele trecute prin experienta adica cele care au facut sex ce a contat cel mai mult : a) lungimea penisului
b) grosimea
c) ambele

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, da tu nu ai o limita? Iar te-ai excitat?

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai, oare de ce crezi tu ca s-a scris Kama Sutra?! Nu pentru ca oamenii si dotarile lor fiind foarte diferite, sa se poate gasi suficiente pozitii ca sa poata fi bine pentru amandoi?! Si nu uita ca o femie bine excitata=incalzita, e pe jumatate satisfacuta! Asa ca nu fi obsedat de parametri, ci de tandrete si tehnici soft! Success!

| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca mai mult conteaza creierul.Lasa penisul asa cum e! Fetele se dau in vant dupa gesturi romantice, cuvinte frumoase... un penis nu schimba nimic.

P. S.:Ce intrebare! laughing

| cioko19 a răspuns:

Nu conteaza lungimea, grosimea.important e sa stie sa-si foloseasca"instrumentul" :d.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Imi place ca ai idei putine, dar fixe.
Daca TIE iti ofera placere, satisfactie, nu conteaza nimic altceva. Pana la urma, va..., sau va masurati?

| piciuk a răspuns:

Degeaba ai ditamai puta daca nu stii ce sa faci cu ea... conteaza cum te misti.winking

| sylver69 explică:

Bun un baiat cu creier cum ar trebui sa aiba penisul... lung, gros sau si, si?

| sylver69 explică:

Informativ...(am intalnit fete si fete nu neaparat cu care m-am culcat ) si da ideiile sunt fixe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... un baiat cu creer trebui sa stie cum sa-l foloseasca pe ala pe care-l are.ca daca e mic sau daca e subtire, oricum nu-l poti schimba cu unul gros si lung. fii destept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, informativ, ca pentru tine.nu este importanta lungimea sau grosimea(doar in cazul in care este ceva patologic), important este sa ai o erectie "strong"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B