| monicaaa17 a întrebat:

Pentru voi, ce rol joaca sexul intr-o relație? Cat de important e?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai specifica si ce gen de relație...

| Swae a răspuns:

Monica si intrebarile ei importante

| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai?
Vad ca pui zeci de intrebari aici, dar nu raspunzi deloc, cand esti intrebata pentru clarificari.
Deci, cati ani ai, ca sa stim cat de elevat, complicat si detaliat, sa-ti raspundem.

| Sofer a răspuns:

La fel de important ca relația sa meargă. Destul de important e și aspectul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cireasa de pe tort.

| Mmcosmin a răspuns:

Este liantul relatiei si este de asemenea locul in care cei doi se pot darui unul altuia fara rezerve, fara conditii, fara inhibitii. Este un mod de a transforma dragostea din "alb negru" in viu colorata.

| Mmcosmin a răspuns:

...si mai este acel loc unde masculinitatea si feminitatea capata o alta conotatie si o definitie mult simplificata. Puterea de a darui si de a aprecia este magie curata!

| Paul754880338 a răspuns:

Este lumea in care cei doi isi pot apune cat se iubesc fara sa foloseasca cuvinte si se fac chiar mai bine intelesi daca exista si compatibilitate. Da! Sexul este important atata timp cat este alimentat de dragoste si alimenteaza dragostea.

| Liviutltl a răspuns:

Intre amici e cel mai important lucru, daca nu vrei sa pierzi pe nimeniwinking