| sandrafdd a întrebat:

Persoana pe care o plac si si ea cred ca ma place se îmbrățișează in fata mea cu toți, vorbeste cu prietena mea mereu când e cu mine, o complimenteaza, ii da like-uri. Ce înseamă, ca ma place si ca vrea sa ma facă geloasa? Faza e ca si eu mai fac asta uneori cu alte peroane in fata lui

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu neaparat, poate ca asa e el sau poate ca e felul lui de a-ti atrage atentia.
Ofera-i baiatului mai multa atentie, priveste-l in ochi, zambeste-i, vorbeste cu el, ia-l in brate si vezi ce se intampla happy

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca sunteti niste copii imaturi.

| Țoglă a răspuns:

Nici măcat nu sunteți împreună și vă faceți geloși unul pe altul?

| Mia011Ch a răspuns:

O data ce nu ti-a dat tie ceva de inteles nu prea cred ca te place pe tine! un baiat o data ce ii place de o fata incearca cat mai mult sa vb cu ea nu sa se bage in seama cu prietena ei.