| ingerashpierduth a întrebat:

Peste cateva zile o sa ma intalnesc cu iubitul meu si cred ca o sa facem dragostebig grin
Dar vreau ca de data aceasta sa fie mai diferit asa ca as vrea niste sfaturi de la voi.Cum ar fi cum sa incepem, pe unde sal manhai etc
Si daca ati -putea sa imi povestiti cum a fost cand ati facut o data dragoste.Adica sa imi dati niste detalii cum ati inceput, cat a durat etc
Cel mai clar raspuns are fundabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Sa inteleg ca nu ar fi prima oara. Poti pregati tu inainte de intalnire. Du'te si cumpara lumanari parfumate, petale de trandafiri (gasesti de cumparat petale uscate in pungi mari) trandafiri rosii... pregateste camera cum iti imaginezi tu mai fain, imbraca'te intr'o lenjerie neagra, sau cu un halat alb de matase, sub care sa fii goala pusca. Saruta'l in jurul urechii(ii excita groaznic). Te descurci cu restul detaliilor. La urma urmei e viata ta personala. te'am pupacit. Bafta!

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai pregatest o seara romantica lumanari parfumate sampanie frisca etc.pai incepi si u si il saruti pe gat, abdomen locuri in care stii ca ar fi el sensibil si sar excita, pai cat ar dura asta depinde de voi, nu stiu incercati si voi diferite pozitii alea alea si o sa fie super cred, distractie placuta

| Mihai03 a răspuns:

Hmh pe acoperisul casei sau in cinema. intr un loc mai ascuns ar fi superwinking

| ZuZyK_7094 a răspuns:

Eu una nu mi-am inceput viata sexuala dar iti pot da cateva idei care sper eu sa iti fie de folos:ai putea sa cauti un loc romantic, undeva unde sa va simtiti si voi bine, departe de restul lumii...si totul cred ca vine de le sine.laughing