| anonim_4396 a întrebat:

Peste ce defecte sunteti dispusi sa treceti cu vederea cand vine vorba de o relatie?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar daca e chioara de un ochi iar cu celalalt nu vede nimic.

| Adry05 a răspuns:

Mi-e greu sa insir asa, mai usor mi-ar fi sa-mi dai o lista si sa zic daca as trece cu vederea sau nu

| Andreeush a răspuns:

Peste toate în afară de infidelitate si violență.

| Frank51 a răspuns:

Nu imi pot imagina sa trec peste un anumit defect din moment ce cunosc persoana si defectele pe care le are sunt calitati pentru mine.

| SilentRain a răspuns:

Defecte mici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te gandesti la defecte in relatia respectiva, si la defectele celuilalt partener, inseamna ca esti intr-o relatie gresita. happy
A mea aleasa, o fi avand defecte, dar nu le-am vazut nici o secunda. Nu m-am gandit nici o data la faptul ca ar putea sa aiba defecte. Eram prea ocupat sa iubesc happy

| Rux04 a răspuns:

Peste toate, mai puțin bătaia și înșelatul.

| Andrei258 a răspuns:

Peste toate, mai puțin înșelatul.

| Catalina990099 a răspuns:

Peste orice, mai puțin MINCIUNA, lipsa de respect, INDIFERENTA.

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Orgoliul, că și eu am cu caru laughing

| Maria3458 a răspuns:

Depinde de unele lucruri nu le poti trece cu vederea minciuna de exemplu

| Kayn221 a răspuns:

Depinde de fiecare.
Eu merg pe principiul,, Iubește suflete nu chipuri "

| Plato a răspuns (pentru Kayn221):

Foarte bine mergi.