| 09Ioana09 a întrebat:

Peste o luna eu si prietenul meu facem 2 ani de relatie. Cand am facut un an i-am scris o carte. As vrea să ii iau sau sau ii fac ceva la fel de special dar nu stiu ce. As vrea cateva sugestii

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un tricou imprimat cu poza voasta, sau o cană cu un mesaj.

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i un inel de logodna (cu siguranta il va surpinde...)
Am inteles ca-i la moda ca femeile sa faca acum avansuri barbatilor si chiar sa le propuna casatoria sau logodna.
Vad ca el are 25, deci am ca trebuii sa se aseze la casa lui, sau macar sa decida ceva in legatura su seriozitatea relatiei voastre.

| Werrich a răspuns:

Faceti dragoste, e cel mai frumos cadou. Lasa-i urme pe gât, o sa-i placă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Ai putea face un album cu poze speciale pentru el, cu voi doi sau cu familia lui, momente cheie din viața lui.

Ai mai putea de asemenea să-i scrii poezii in rime pe lângă asta.

Ai putea să îi faci și ceva clipuri cu momente cheie din viața lui și cu un discurs al tău în care îi spui cat de mult înseamnă acești doi ani pentru tine împreună cu el.

Succes la cât mai multe idei!

Răspuns utilizator avertizat