| alinaiiiioana a întrebat:

Pff va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac.:-s imi place de un baiat si chiar tin la el suunt sigura de asta(multi ati spune ca nu stiu ce e aia dar eu chiar stiu ce simt pentru el.) cred ca si-a dat si el seama de asta pentru ca ma comport frumos cu el si nu pot sa imi dau seama daca si el simte ceva pentru mine...adica in pauze stam amandoi, vorbim, se poarta frumos cu mine daca ma loveste din greseala ma ia in brate, imi da lantul lui, dar totusi nu imi pot da seama pentru ca e genu de baiat care nu e disperat dupa fete nu pea il intereseaza si cu unele e chiar nesimtit, nu e genu care sa aiba o relatie stabila, e foarte dificil nu stiu ce sa inteleg din comportamentul lui. pentru ca un prieten comun cand l-a intrebat daca ii place de cineva el a zis ca ia o pauza :-s, si intr-o zi un prieten de-al lui s-a scapat cu o chestie, adica sia uitat el lantuu la mine si eu l-am intrebat pe prietenul lui daca se supara pe mine si prietenul lui mi-a zis ca u s-a suparat nici cand i la luat o colega de-a lui "apai la mine", si n-am stiut c sa inteleg.sigh scze ca e asa de lung si va rog ajutati-ma:-s

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Logic ca te place,nu ai spiritul de observatie prea ascutit.Da,te place.Dar, nu fa tu primul pas, lasa-l sa se apropie el.Pt el esti foarte inaccesibila si inca nu stie daca il vrei sau nu. Daca i-ai spune ceva, ai deveni brusc accesibila si nu l-ai mai interesa.Ai rabdare, bine?

3 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

"daca ma loveste din greseala ma ia in brate, imi da lantul lui,"
laughing

esti aievea sau visez>?hee hee)

daca clipesc. dispari? laughing

nu te place. esti doar inca una din multele cu care comunica. si atat.

| alinaiiiioana explică:

Tin sa specific ca lantu e al baiatului de care imi place

| denisa24_5649 a răspuns:

Hmm...va.ti curaj intreaba-l daca simte ceva pentru tne...sj daca iti faci curaj intreaba asta p mess pentru ca daca nu vei fi multumita de raspunsul lui o sa ai o reactia care n-ar fi bine so vadahappy