| Myhamyha a întrebat:

Plac un baiat din clasa mea, am 11 ani, apropo. Il cheama Stefan si este foarte dragut. (Are aceeasi varsta ca si mine) Este bun cu mine si cred ca ma place...Imi zambeste cateodata; Chiar mi a spus ca este timid dar si eu sunt! Scuzati ma daca nu am dat destule detalii.

11 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Lipseste intrebarea. S-o ghicesc? Sentimentul prezent este frumos, merita trait sub anii inocentei si tineretii.

| Heather2001 a răspuns:

...troller care si-a uitat intrebarea...

| Denysa2012 a răspuns:

Si daca nu te superi care este intrebarea?

| TheBaby a răspuns:

Păi la vârsta ta trebuie sa îl intrebi de teme sau alte chestii de la şcoală, să le faceţi împreună. Încearcă să te bagi şi tu în jocurile preferate ale lui, să îl intrebi ce preferă el ca să găseşti lucruri în comun.

| alexutzaalitza a răspuns:

Draguta inca esti mica dar dupa ce ai scris aici eu inteleg ca si el te place ar trebui sa comunicati mai mult sa va apropiati si sfatul meu este sa ramaneti momentan colegi vezi tu de scoala ca el nu te va ajuta cu nimic cand vei fi mare dar oricum decizia ramane la aprecierea ta. Bafta.

| DniSa a răspuns:

Ce vrei la 11 anisori sa faci cu un ibit.Ati innebunit cu totii! La 11 ani va trebuie iubiti. La varsta asta nu prea ai ce face cu un iubit.Ai rabdare pana te faci mai mare! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si noi cu ce sa te ajutam?
Nu ai pus nici o intrebare...
Pleci un baiat, si?

| yleFTW a răspuns:

TIMID + TIMID nu prea se leaga, stiun din propria experienta Timizilor ce place sa fie putin impinsi de la spate. Sfatul meu : Forteazai mana, Incearca sa faceti lucruri impreuna. Daca nu te invita el, incearca sa o faci tu. happy mult succes!

| RobertoDewilla a răspuns:

Si aici unde este intrebarea? sau ar trebui sa dam like-uri la poveste? phei la 11 ani ce faceti? prindetiva de mana si plimbativa...UNI la 11 ani dintre baieti inca se joaca"cu puta in nisip" nu le trebuie gagici...laughing

| GoguPuţescu a răspuns:

Bun.Ce vrei sa stii?

| Medy_7637 a răspuns:

Pai... dupa cate ai scris se pare ca si el te place... prin faptul ca-ti zambeste te cosidera draguta, ca e bun iti atrage atentia incercand sa fie altfel iar prin faptul ca e timid e clar te place!