| OhLaLa a întrebat:

Plac un baiat si ne intelegeam foarte bine (era super haios,mergeam impreuna acasa,radeam impreuna,faceam glume,ma tinea de mana etc)pana saptamana trecuta,cand niste amice care se poarta cam aiurea cu mine s-au oferit sa-l intrebe daca ma place si el pe mine,desi le-am zis sa n-o faca

(Posibil sa-i fi zis altceva, in loc sa-l intrebe daca ma place?!)

Nu stiu ce le-a raspuns, pentru ca n-am fost acolo cand au intrebat dar mie mi-au zis asaff, sigur vrei sa stii? Ok...Dar sa nu te superi...Ne-a zis:"De ce ma plac toate uratele; Eu s-o plac pe aia?!"

In fine, baiatul respectiv nu mai vrea sa dea ochii cu mine din ziua aia, cand ma vede pe hol sau pe strada se uita urat la mine.Am mai observat ca, atunci cand sunt cu un grup mare de prietene, vine si vorbeste cu cea cu care tocmai purtam un dialog.

A lipsit pana si de la o ora optionala pe care o aveam impreuna...Prietenii lui au zis:"Se simte rau..."Dupa asta am observat ca unul dintre ei se uita ciudat la mine.

Nu stiu cum sa reactionez, ce sa fac si nu stiu ce i-au spus de fapt.

Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| zNCrys a răspuns:

Am eu o idee...mergi si vorbeste cu el. Intre 4 ochi.Bafta!

| OhLaLa explică (pentru zNCrys):

Tine-mi pumnii big grin

9 răspunsuri:
| ValyCoolBoy a răspuns:

Sincer cel ma bine ee sa te duci si sa'l intrebi ce i'ai facut si dupa sa vezi daca mai poti avea vreo relatye cu el... daca ai mai avut...

| OhLaLa explică (pentru ValyCoolBoy):

Nu n-am mai avuthappy

| zNCrys a răspuns (pentru OhLaLa):

Asa am sa fac.

| OhLaLa explică (pentru zNCrys):

Multumesc:*
Sa-ti dau funda/Sa nu-ti dauuu.....Normal ca-ti dau...laughing

| neutrino a răspuns:

Ar trebui sa nu mai bagi toate prostiile altora in seama. Nu cred ca el era baiatul potrivit pentru tine si sunt sigur ca mai e si alt baiat pe care ti -l doresti.

| Loreddana a răspuns:

There are other fish in the sea.

| Yeeahh a răspuns:

Poi cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el...si sa afli adevarul. Succeshappy

| OhLaLa explică:

PS:Va rog fara chestii gen:"There are other fish in the sea " etc