| iongabriel1 a întrebat:

Plăcerea sexului anal e ca si plăcerea sexului vaginal?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru majoritatea băieților, da.
Pentru majoritatea femeilor, nu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu, placerile sunt diferite.

| sofisis a răspuns:

Nu, logic.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu pentru ca exista femei carora sexul anal le da senzatii absolut incredibile. Ele simt o placere intensa, adanca, intocmai ca o combinatie intre orgasmul vaginal si cel clitoridian. Daca penetrarea este insotita si de stimulare vaginala, orgasmul anal este mai mult decat posibil! Acesta este mult mai intens datorita terminatilor nervoase prezente in anus.

| HazelEyes77 a răspuns:

Placerea resimtita e diferita evident.

| porcarumadalina a răspuns:

Iubitul meu spune ca sexul anal si vaginal sunt foarte diferite.