| fatadenota10 a întrebat:

Please help me. urget de tot. URGENNT

cum sa ma ingras? vreau sa fac ceva exercitii fizice pentru un corp frumos dar nu stiu ce, mentionez ca sunt slaba si josuta trebuie urgent sa cresc si sa ma ingras in cel putin o luna. imi recomnadati de pe youtube ceva video cu exercitii pnt un corpt frumos? pls am 16 ani sunt fata

2 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ai gresit categoria!

| drdre a răspuns:

Sti cum se zice cu o floare nu se face primavara.Asa cum fac alti care vor sa slabeasca cand vine vara pentru ca merg la mare si sa arate supli si patratele chestii din astea de atras.Intr-o luna nu ai cum...Mananca sanatos si alearga cat mai mult.O sa iti creasca pofta de mancare si ai sa reusesti...