| theodoraafi a întrebat:

Pls... am mare nevoie de ajutor. ce cadou i-as putea cumparat prietenul lui(are 20 de ani) de ziua noastra. adica facem o luna impreuna si cred ca merita sa ii cumpar ceva. chiar nu ma pricep la asta. nu stiu ce as putea cumpara:-s. va rog, ajutati-mabatting eyelashes
v-am pupat:*:X

Răspuns Câştigător
| orkide a răspuns:

La doar o luna cred ca o mica atentie ar fi cel mai potrivit cadou. Incearca asa: cumpara o cutie de "i love milka", ia o ciocolatica de-aia (o ciocolatica = o luna) si pune-o intr-o cutiuta de cadouri. Cand va intalniti ii dai cutiuta si-i spui ceva dragut sau "draguto-amuzant" laughing. Apoi puteti consuma impreuna toate ciocolatelele, sau eu stiu...
Eu cred ca la o luna e important sa vada ca-ti amintesti de aniversare, nu trebuie sa-l acoperi cu cadouri scumpe, mai ales ca nu sunteti de mult timp impreuna.

5 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Buna
Cred ca ar fi frumos sa ii dai o poza ca voi doi intr-o rama asa frumoasa si o inima marebig grin

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Un ceas, un parfum, o poza cu voi doi, o cana personalizata(cu o poza cu voi doi), o bratara, un lantisor etc.

Sper sa poti alege :d.

O seara placuta!

| julieta a răspuns:

Hm... daca la fiecare luna i-ai lua cate un cadou nu cred ca s-ar supara:. n parfum cred ca e bine venit...la baieti e cam complicat cu cadourile, uffff!

| Ruxyana a răspuns:

hee hee
pai depinde de personalitatea ta:*
daca esti mai copilaroasa(senrimentala) ar merge un ursulet de plushee hee
daca esti tupeista ar merge un parfumtongue
daca esti o pers sufletistahee hee o poza cu voi 2 in ramahee hee:*:*
daca esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incerci Popers de la un sexshop si sa faceti sex toata noaptea, pentru mine ar fi cel mai tare cadou.