| ElenaMaria a întrebat:

Plsss urgent.cum pot dezactiva o optiune orange young pentru a activa alta tot orange young? nu le pot activa deodata zice ca sunt incompatibil, deci cum sa o dezactivez pe prima? plsss

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

Nu poti, in ultima zi a opriunii, cam dupa ce vine seara, incearca din nou. Sau asteapta sa expire prima optiune.

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Iti bagi telefonul in cur si dai drumul la obtiunea vibratie!

| dnxbv a răspuns:

Faci Dragoste si Sex, daca tot esti pe topicul asta.

| chocolate27 a răspuns:

Astepti sa se termine perioada cat e activa prima si pe urma poti activa altawinking

| uncopilzapacit a răspuns:

Apelezi *100#, dai la Contul meu, Optiuni active, si vezi acolo. Dai pe optiune apoi Dezactivare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti dezactiva o optiune Orange young decat cea cu 800 min daca o ai pe aceea activata. daca nu, trebuie sa astepti sa treaca 30 de zile de la prima reincarcare, dupa care ti se dezactiveaza singura si iti vei putea activa orice alta optiune dorita.