| SalutCeFaceti a întrebat:

Poate cineva sa imi dea cateva subiecte de vorbit pe Whatsapp cu o fata? Fata e mai perversa, dar pe ascuns, nu in mod vizibil. Suntem cat de cat prieteni dar nu cine stie ce. Eu am 14 ani, ea 13. Am fost in aceeasi clasa pana acum 1 saptamana, cand s-a mutat in alta clasa, tot la noi in scoala. Ea arata destul de bine si e dispusa sa duscute, dar nu la propozitii de tipul: "Sall. Cf? Bn". Sper ca intelegeti. As vrea cat mai repede niste subiecte de discutie si niste formulari potrivite situatiei. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mihai354 a răspuns:

Daca zici ca e mai perversa doar spunei.Nu exista o metoda reala s-o faci sa se indragosteasca daca nu te place daca te place va accepta

| Mihaitarekool a răspuns:

Ba iauo cu ce ai mă făcut azi dacă da seen trai dus dacă rasp încerca vrăjeli și combino după 3 sau 4 zile o întrebi dacă se f... și dacă zice da te-ai făcut aia e și gt după ce îi dați dai pana nu mai poate