| xPiticaniee a întrebat:

Poate exista o relatie de iubire intre un baiat de 18 si o fata de 14?

Răspuns Câştigător
| viataeopoveste a răspuns:

Nu conteaza ce zic cei din jur atat timp cat intre ei exista acel sentiment reciproc, dragostea nu are varsta iti zic asta din propia experientawinking

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar părintii fetei de 14 ani ce zic? Sint de acord să o lase cu un băiat de 18?

| AlexanderAdrian a răspuns:

Mie imi suna a pedofilie. voi faceti ce vreti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poate exista. Dar nu prea exista, de ce? unul de 18 ani decide el singur, nu ii zic parintii ce sa faca pentru ca e major.Dar la 14 ani, parintii sigur vor zice ceva daca afla de relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yep

| PsychologistT a răspuns:

Poate sa existe, iubirea nu are varsta.

| lăngătinemereu a răspuns:

Dragostea n-are vărstă.tongue

| AnnonnyMa a răspuns:

Dahappy
De ce nu?smug

| Yay000 a răspuns:

Depinde de caracterul băiatului deşi mă indoiesc că la vârsta de 18 ani sunt băieţi care nu vor sex de la partenera lor laughing.

| IIICrusadeRIII a răspuns:

Nu stiu, e ciudat fiindca...noi baietii avem hormonii mult mai, agresivi nu stiu cum sa spun, si noi ne gandim la altceva la 18 ani pe cand voi la 14 ani. love fluturi inimioare...

| Andeeibz7 a răspuns:

Mda.Dar mai trebuiesc cativa ani ca sa aveti o relatie.Cel mai bine ar fi sa mai asteptatii putin..Ma rog... daca ati vrea neaparat o relatie va trebui sa va feriti adica sa nu afle nimeni.