| Ufkhjdksh a întrebat:

Poate fi Nasanatos pentru sâni dacă prietenul tău îți săruta și gusta sfârcurile? Poate provoca acest lucru dureri?

5 răspunsuri:
| 90210 a răspuns:

Iti raspund din punctul meu de vedere. Eu nu simt durere si daca te doare inseamna ca foloseste dintii ceea ce nu e okay. Nu are ce sa ti se intample.

| Andrei258 a răspuns:

Eu zic ca nu profoaca dureri numai in cazul in care el musca si apoi sangereaza dar saruturile sunt ceva placut cat despre gustat si copilul mic cand suge le gusta

| asdfq a răspuns:

Faci lepra bustala si iti cat tatele
exorcizare
ai nevoie de exorcizare

| Ufkhjdksh explică:

De ce ar provoca cancer?

| Da5689 a răspuns:

Este perfect normal si iti provoaca placere singurul lucru ce te poate durea este daca te musca de sfarc.