| Spufff :x a întrebat:

Poate o sa vi se para o intrebare stupida dar, trebuie sa v`o adresez big grin " De ce trebuie sa ne indragostim?sad"

11 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

hee hee Stiu cum e!big hug
Asta e viata, se intampla, fie ca vrem sau nu.Toti aomenii se indragostesc macar o data-n viata.tongue

| Just a kid a răspuns:

Cand estin prea fericit te indr ca sa ai dc suferiwinking

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Nu e deloc stupida!
Imi pun aceeasi intrebare.
Nimeni nu merita!
Se poate si fara!

| Spufff :x explică:

Omg, Andra ...Cn a zis ceva de spanzurat?straight face

| DenisaMetal a răspuns:

Nu exista persoana gresita, ci doar nepotrivita pentru tine. Ea se potriveste perfect cu altcineva, iar de asta este bine sa-ti dai seama cat mai devreme cu putinta...pentru a nu suferi. Dar din orgoliu, noi oamenii, nu suntem dispusi sa recunoastem asta deoarece ar echivala cu a ne declara invinsi in fata unei provocari. Cum, eu nu ma potrivesc cu X? Da, este normal sa nu te potrivesti, si cu cat iti dai seama mai repede cu atat mai bine pentru tine. Trebuie sa incerci, ca sa nu-ti para rau ca n-ai facut-o, dar nu te lega de un om ca de D-zeu. Nici un om nu merita atata dedicatie ca El. Asa ca ridica-te, scutura-te si de praf, si de ganduri negre si ia-o spre rasarit, un nou inceput.Soarele rasare in fiecare zi, cu sau fara persoana nepotrivita, trebuie doar sa te intorci cu fata catre astrul ceresc si sa preiei caldura ce ti-o ofera.
ofera. Mult noroc.

| validana a răspuns:

Ne indragostim ca sa suferim! Asa se intampla de obicei!

| MariuZ a răspuns:

Nu trebuie... dar nu ne putem abtine...

| puiuc a răspuns:

Pentru ca fara dragoste nu putem trai, fiecare are dragoste pentru ceva pentru a face ceva, iar dragostea intre oameni aia o sa o descoperi u mai incolo si o sa iti dai seama singura e greu de explicat in cuvinte.

| FineBroAndy a răspuns:

Pai gandeste-te, daca nimeni nu s-ar iubi in lumea asta, noi nu am mai exista si Pamantul ar fi pustiu, dar din cauza ca exista, noi suntem aici, acum!

| RainDrop a răspuns:

Fara veselie.tongue

| Andra_3307 a răspuns:

Ptr ca asa vrea Dumnezeu gandeste-te cum ar fi fara dragoste...mmmmm urat nu? dar vad ca esti trist/a acum esti trista dar sa vezi ce fericita vei fii cand iti vei gasi sufletul perechewinking succes si nu te spanzura sau chetii de genu ca si Gabriela[sosia Angelinei]tongue numai gandeste-te ca el/ea nu te merita si daca il/o iubesti il lasi sa aleaga singur/a