| anonim_4396 a întrebat:

Poate suna ciudat, dar ce parere aveti despre baietii/barbatii care, in timp ce se masturbeaza, isi ating sau isi introduc degetele in anus? Acesta este semn de homosexualitate?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca nu ai nici macar o minima idee privind notiunea sau semnificatia cuvantului ''homosexual''. Pentru informarea ta corecta, iti prezint explicatia care este precizata in DEX : HOMOSEXUÁL, -Ă, homosexuali, -e, adj., s. m. și f. (Persoană) care manifestă atracție pentru indivizi de același sex; pederast. [Pr.: -xu-al] – Din fr. homosexuel. Reiese cat se poate de clar ca nimeni NU poate fi homosexual cu el insusi. Ceea ce practici tu in timpul mastirbarii, reprezinta fantezii sexuale iar unele probabil chiar niste forme de...perversiune. laughing

| mihai69 a răspuns:

Nu e semn de nimic. Fiecare se excită cum poate mai bine. Iar anusul şi perineul chiar sunt zone puternic erogene.

| Samariteanul a răspuns:

E cea mai ciudata intrebare pe care am vazut-o in viata mea pe acest site si n-am auzit de tipul asta de barbatii/baietii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este masturbarea prostatei, nu are legatura cu homosexualitatea dar ai grijã acolo sunt lucruri mai sensibile ce nu trebuie bruscate :))

https://www.vice.com/ro/article/pgba5y/orgasmul-de-prostata

| Kimball a răspuns:

Da esti homo

| SüßesHäschen a răspuns:

Nu e semn de homosexualitate, poate doar esti excitat puternic si ai imaginația că vrei să bagi in "pussy".dar lucrurile astea nu erau o îngrijorare încât să postezi pe site. puteai sa tii pentru tine si sa nu stie nimeni.

| LaurențyiuLaur a răspuns:

Cât timp nu află nimeni e normal