| Malaniaaaaaa a întrebat:

Pot rămâne însărcinată daca a băgat o puțin cu prezervativ si a ejaculat după ce a scos o? Dar dacă avea puțin lichid pe mana și după mi-a introdus degetul in vagin, înainte de ejaculare

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Pot rămâne însărcinată daca a băgat o puțin cu prezervativ si a ejaculat după ce a scos o?
Raspunsul este NU in propotie de peste 98-99%
2.) Dar dacă avea puțin lichid pe mana și după mi-a introdus degetul in vagin, înainte de ejaculare
Raspunsul este la fel NU (ca si in cazul celelalte intrebari)
Sanatate!

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu ramai asa.

| Malaniaaaaaa explică:

Menționez ca eeram în prima zi de fertilitate