| elenaa01 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca nu a ejaculat in mine si am facut-o cu prezervativ, mentionez ca a ejaculat cam dupa 10 minute de la actul sexual si a fost pentru prima data pentru mine cand am facut sex.

Răspuns Câştigător
| petrescuionut a răspuns:

Nu ai ramas dar sa fii mai sigura fai un test dar daca ai facut cu prezervativ si esti sigura ca si-a dat drumu dupa 10 min nu ai cum sa ramai stai calmawinking

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In conditiile descrise de tine, sarcina e exclusa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă aţi folosit corect prezervativul şi l-aţi verificat după actul sexual ( să NU fie rupt ), atunci NU ai cum să rămâi însărcinată!

Bănuiesc că ţi-a întârziat menstra happy

De obicei, PRIMA menstruaţie după deflorare ÎNTÂRZIE : în general, până la 7-10 zile, sau ( uneori ) chiar şi mai mult.
Chiar dacă întârzierea este mai mare de 10 zile ( lucru mai RAR întâlnit, dar posibil ), nu cred că e vreo problemă.

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Nu, poti sta linistita.

| NameHarris a răspuns:

Cu ce vrei sa ramai insarcinata cu are daca nu a lasat in tine lol gandeste un pic

| Jokyo a răspuns:

Sunt sanse sa nu se fi intamplat nimicbig grin