| anonim_4396 a întrebat:

Poti face dragoste in dus cu prezervativ?
Adica este la fel de safe, nu?

Răspuns Câştigător
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Cu dusul inchis.
Daca e pornit, se poate rupe prezervativul.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate dar sa fie dusul oprit altfel se duce apa de pomana pe canalizare

| RoCkKiD a răspuns:

Daca e cu dusul pornit, apa tinde sa spele lubrifierea deci are sanse mai mari sa se rupa. Sexul in dus e o prostie oricum, merge doar in filme sau la aia care au dusuri de 5 m2.

| RAY a răspuns:

Daca nu sunteti grasi si nu rupeti cabina de dus, de ce nu?, mai limiteaza cartofi aia prajiti ca va veni vremea cand nici tu nu vei putea sa intri dar in doi

| CartofioriPrajiti a răspuns (pentru RAY):

Nu suntem grasi deloc, eu am 70, la 1.80 iar ea 63, la 1.60 rolling on the floor))))))))
Iar numele a fost cv random

| RAY a răspuns (pentru CartofioriPrajiti):

Ea e 3kg pe plus, sa o slabesti, sa o pui si pe ea sa faca un efort in timpul sexului, stii ca erau intrebari pe TPU daca ma masturbez la strand raman toate fetele gravide

| CartofioriPrajiti a răspuns (pentru RAY):

Face treaba rolling on the floor))
Nu se observa alea 3 kg absolut deloc

| RAY a răspuns (pentru CartofioriPrajiti):

O satisfaci bine? urla de placere sau plange ca nu are un barbat adevarat langa ea?

| CartofioriPrajiti a răspuns (pentru RAY):

De parca ar avea dc sa planga rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru CartofioriPrajiti):

Nu are de ales e, conteaza sa te simti bine, saraca fata, vrei sa iti dau nr meu sa o satisfac eu

| corbulalbrosu a răspuns:

Dus cu prezervativul montat? thinking Ca nu cumva sa-ti intre la apa? laughing

| SG1995 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sex în duș cu prezervativul.