| anonim_4396 a întrebat:

Poți muri din cauza epuizării sexuale?
Care e recordul vostru pentru o noapte?

8 răspunsuri:
| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

De ce o noapte si nu o noapte si o zi. daca tot stai acasa ce sa faci altceva?

| Hammurabi a răspuns:

Eu nu.
Nu practic "sex sportiv", nu particip la maratoane, nu concurez pentru recorduri, nu-mi demolez partenera.
Iar sexul de plăcere nu te epuizează.

| corbulalbrosu a răspuns:

In literatura de specialitate sunt amintite unele cazuri in care partenerul de sex a murit fiindca i-a cedat inima in timpul ce intretinea un act sexual mai mult sau mai putin epuizant. Fiindca a doua intrebare este mult prea indiscreta, ar fi indecent sa fie prezintat si precizat un raspuns cert si... obiectiv. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cauza prostiei poți oare? Zi-mi te rog ca vorbesc cu stafia ta.
Ți-as zice, dar nu vreau sa para ca ma dau mare...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai? Tu esti in poză?

| mgtow a răspuns:

Au fost cativa pensionari care au murit cu inima, in 3 ore am avut 6 orgasme. 15 min actiune - 15 odihna si tot asa, eram in calduri

| GouDidodino a răspuns:

3 ore fără pauza

| YinYang98 a răspuns:

Teoretic, nu mori din atât, practic contează vârsta, gen dacă e foarte înaintată dar în principiu chiar și atunci contează sănătatea, cât timp persoanele au o sănătate bună și grijă de ei, nu se pune problema unor nopți albe