| maru_5127 a întrebat:

Poti ramane insarcinata cu degetul tau? jucandu-te pe clitoris? mentionez, sunt virgina.practic nu am bagat degetul in vagin, cum am mai spus doar pe clitoris. vreau raspunsuri concrete care stiti si fara glume...happy va rog frumos azi trebuia sa-mi vina ciclul, desi intarzie sa apara...happy

42 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu aveai pe deget sperma de la un barbat, nu poti ramane insarcinata.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Degetul tau nu este un penishappy

Deci, nu, nu ai cum sa ramai insarcinata cu propriul tau deget!

Ca sa faci un bebe, ai nevoie de un barbat, de o erectie, de o penetrare si o ejacularehee hee

Tu nu ai avut parte in masturbare nici macar de ce era mai important: un barbat! Ca numai el te poate lasa gravida!

regis
| regis a răspuns:

Cu propriul deget nu poti ramane insarcinata. E nevoie de spermatozoizi pentru asta, iar cum degetul tau nu stie sa produca asa ceva, riscul exista doar in situatia in care in prealabil ti l-ai inmuiat in sperma. Banuiesc insa ca nu este cazul...
Atentie, daca nu poti ramane insarcinata nu inseamna ca nu te poti alege cu o infectie! Asa ca spala-te bine pe maini cu apa si sapun inainte de masturbare si fa un dus dupa (sau in timpulwinking ). Daca folosesti si obiecte, mai sigur este sa tragi un prezervativ peste ele.

| CristinaElena96 a răspuns:

Ce intrebari yawn
deja devin plictisitoareyawn
cred ca te-au lamurit ceilalti membriwinking
auzi ca daca iti bagi degetu nu stiu unde ramai insarcinatarolling on the floor
nu ai cumwinking
si menstruatia iti intarzie probabil ca ai racithee hee
baftakiss

| lextim a răspuns:

Asta-i banc? raised eyebrows

| lextim a răspuns:

Ce degete fertile ai tu.laughing)rolling on the floor

| Nebuneală a răspuns:

Bunahappy Nu te mai panica!
Nu poti ramane insarcinata deoarece degetul tau nu e un penis si nu produce spermatozoizi ca sa intre in vagin! Deci nu iti face griji nu ramai insarcinatahappy

| luciana200972 a răspuns:

Incearca sa te mai documentezi si tu despre una alta, dc esti destul de mare sa te masturbezi ar trebui sa stii si cum se concep copii.

| So Good a răspuns:

rolling on the floor) frate asta chiar e de ras cum frate sa rami insarcinata daca ai pus degetu E DEGET FRATE! scuzam ca zic asta chiar e o intrebare ...ciudata si pentru linistea ta NU NU poti ramane

| danco a răspuns:

Degetul tau are sperma? tu gandesti? traiesti sub pamant?

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ce intrebare stupidarolling on the floor
Tu unde traiesti fato?rolling on the floor
Ai aterizat de pe Marte?rolling on the floor
Acolo se fac copii cu degetele sau ce?rolling on the floor

| lifeistough a răspuns:

Daca e degetul tau nu dar daca este degetul unui barbat da! happy

| alexel a răspuns:

Iti recomand sa citesti http://www.imaginelife.ro/......_la_femei/
Pentru a perpetua specia noastra (sper ca urmasii tai nu vor avea acelasi IQ ca al tau) citeste aici http://www.sarcina-nasterea.ro/despre-sarcina/sarcina-in-adolescenta.html

| andreeada a răspuns:

Doamneee sa stii ca prostia doare si nu stiu cum ai supravietuit!

| extream a răspuns:

Ce noroc ai avut bine ca ai bagat degetu si nu toata mana doar cand bagi toata mana ramai gravida!

| curios_3782 a răspuns:

Dap... pot sa fie gemeni thinking fetito cati ani ai?

| n0name a răspuns:

Da! O sa ai sextupletilaughinglaughing

| nivajna a răspuns:

Doamne ce timpenii...esti cazuta de pe luna.mai apucate de citit si mai informeazate cum se fac copiii draga ce faceai la lectiile de biologie te uitai la stele.cica copii cu degetul mah' poti s mori de ris nu alta big grin

| Robert5678 a răspuns:

Am auzit eu o poveste cu o fata care so masturbat cu piciorul ei si a ramas gravida.La spital, cand sa nasca, a iesit un picior din stomacul ei si i-a omorat pe toti.

Du-te ma ACASA!

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Fratele meu!rolling on the floor

Am trait s-o vad si pe astalaughing

Da draga mea ramai insarcinata si o sa nasti unghiismug rolling on the floor

| XxXmImIxXx a răspuns:

Fata esti dusa rau azi pon acum am auzit doua kesty stupide de era sa fac pe mine unu a zis ca poate sa raamana insarcinat adica e baiat atunci m-am spart de ras si acum la fel cu un deget fato katy ani ai suntema aici sa ne ajutam dar totusi astfel de intrebari ar teebi interziserolling on the floor) e un deget fato!rolling on the floor)

| DarkBlood32 a răspuns:

Imi place trolling-ul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Maru, e periculos sa te joci cu degetul. Nu ti s-a spus? Risti sa dai peste o chestie numita orgasm. Periculos, periculos…
Daca-ti intarzie ciclul, nu te ingrijora. S-au anuntat pe undeva niste inundatii, o fi blocat si el pe drum… Salutare!
P. S. Imi cer scuze, @maru, nu ti-am putut respecta dorinta. M-am blocat si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne draga mea, cum de ai facut asa ceva? Imi pare rau pentru tine... asa se intampla de la Eva incoacea de ne tot inmultim... Auzi, parintii tai nu te lasa sa mergi la scoala, ca vad ca internet ai? Doamne ce a ajuns lumea asta
Tu, FATA ca sa faci un copil e nevoie de 2, nu degete, ci persoane. Adica tu+un barbat. Intreaba pe mama ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare ti-e gradina, Doamne! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lifeistough a răspuns:
Daca e degetul tau nu dar daca este degetul unui barbat da! happy

@lifeistough - tu unde ai citit asta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normla ca NUlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti ramane insarcinata numai daca bagi degetul in vagin si acel deget contine sperma deci nu prea cred ca ai asa ceva pe degethee heese mai intampla daca nu ti-a venit de mai mult de 2ani ciclul inseamna ca se regleaza. ceawwave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti face griji nu poti ramane insarcinata pentru ca nu intra in contact un ovul si un sparmatozoid, in legatura cu ciclul probabil nu este regulat sau poate ai vreo infectie... dar in nici un caz nu poti fi insarcinatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dmn` rolling on the floor laughing
C` prostie mai aud laughing
cum draq` sa ramai mha` insarcinata ca` un deget straight face
bhai` nu gandesti nana` laughingrolling on the floor
ca` degetul` uh nu e un "Penis " straight facelaughing
si nu are nici spermatozoizi ca` sa poti ramane insarcinata straight facelaughing)
in` fine straight face
Sh faza cu intarzierea straight face
Bhai` nana in c` secol traiesti?straight face
Nu o intrebare sh uh p` maicatha?straight face
adica` nu vb mha`sh uh ca` ea despre asa ceva?straight facelaughing)
bha` nana se poate sa iti intarzie oh go on
ca` asa ai uh organismul straight face
sau poate ai facut vre`o infectie tongue
In fine ` laughing. Dmne` c`a ajuns sh tara asta rolling on the floorlaughing
Mare ti`e gradina Doamne oh go on laughing