| ἔłἷẓὗќᾄᾄᾄᾄᾄᾄᾄᾄ a întrebat:

Poti ramane insarcinata de la sex oral?

Răspuns Câştigător
| lavynika a răspuns:

NU.este imposibil stai linistita. si daca te referi la faptul cu inghititul spermei la fel nu exista nici cel mai mic risc deoarece stomacul nu are nicio legatura cu vaginu.

19 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu deoarece spermatozoidul nu ajunge in ovar!

| Hombre a răspuns:

Sigur ca da dar vei naste prin anus.winking

| buldog a răspuns:

BritneyFan(BlueBoy) si Ksy: SPermatozoizii NU ajung niciodata IN OVAR...Lumeee! Trezitiva! Ovarele sunt organele din sistemul reproducator femeiesc care PRODUC OVULE(ovulele fiind celule sexuale femeiesti, cu care un spermatozoid se uneste realizand asa numita fecundatie)...Tot procesul are loc in trompele uterine, iar dupa ceva vreme are loc nidatia(stabilirea embrionului in uter)
Este imposibil ca facnd sex oras sa ramai insarcinata! Documenetaza-te!

| alexxa18 a răspuns:

Categoric NU!

| cucu :> a răspuns:

Este imposibil big grin

Ca sa ramai insarcinata trebuie sa`si dea drumul in vagin big grin
Asa ca stai linistiTA:d

| alexa_4015 a răspuns:

Nu, nu poti ramane insarcinata de la sex oral iti garantez 100%:*

| Allegria a răspuns:

Stai calma!
nu...nu ai cum
da` sa nu mai faci asta. laughing)

| Decebal a răspuns:

Poţi ramîne însarcinata daca baiatul va termina în vagin...

| Brotacelu a răspuns:

laughing Esti cu aia?
Pai da, nu o sa mai nasti bebelu printre craci ci pe gura rolling on the floor)

Nu! Nu poti ramane insarcinata de la sex oral!
Continua ce ai inceput!
Distractie placuta

Răspuns utilizator avertizat
| Hata a răspuns:

Da...probabil o sa faci gemenilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!
n-ai cumhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zau!?! Ce alte intrebari "intelijente" te mai framanta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! pentru ca de la sex oral treci la sex normal happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ai cum ca sa ramai insarcinata macar un spermatozoid trebuie sa ajunga in ovar si de acolo mai departehee hee. Stai linistita dar te sfatuiesc sa nu mai faci asta pentru ca exista riscuri foarte mari de a contacta diferita boli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gresit laughingacum chiar la raspunsul meu ma uitam daca nu cumva il pot editalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DocTrip, si de la sex normal, la anormal laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar ca nu. Dar... poti lua vreo boalatongue.informeaza-tebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La asta chiar am ras rolling on the floor