| Yvonnnee a întrebat:

Poti sa am o relatie de lunga durata cu un baiat de 22 de ani ( daca eu am 18 ani ) dar distante dintre noi de 400 de km? Am discutat doar pe internet

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare degeaba, la diferenta asta de varsta cand interesele difera, mai sunteti si departe.

| ROB3RT89 a răspuns:

Da,poti!

| mihai69 a răspuns:

Desigur; cu condiția să scoateți internetul dintre voi.

| alina2k18 a răspuns:

Relatie pe internet?
DEsigur ca poti avea, e chiar foarte bine asa in scris si el ca baiat iese foarte ieftinwinking

| Victoria18 a răspuns:

Din punct de vedere legal da, tu fiind majora. Din punct de vedere moral nu vad cum ar rezista o relatie unei distante atat de mari, oricat de mari ar fi sentimentele. Nu cred ca ar dura foarte mult.

Răspuns utilizator avertizat
| LilPeep a răspuns:

De unde esti?

| UlisesHarold a răspuns:

Poti avea aceasta relatie daca tu esti dispusa sau el este dispus sa va vizitati, relatiie fara intalniri reale, doar pe net, nu cred ca-si au sensul, te vor face sa-ti fie dor de el sau invers, astfel vei suferi.

| Rareș_Joseph_1990 a răspuns:

Nu