| Numeexistent6 a întrebat:

Poti sa mori de la sex?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, chiar și în timpul, dacă pleznește ceva în tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Ori din cauza starii de epuizare sau din cauza unui infarct produs in timpul actului sexual.

| Alexandrionelu a răspuns:

Măcar așa mori fericitwinking

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| gemeni6226 a răspuns:

Numai din cauza sexului nu daca in rest esti sanatos.Si bineinteles daca practici un sex normal nu practicind ciudatenii.Am vazut pe un post strain de Youtube cele mai timpite lucruri facute in sex care au dus la accidente. Unul de exemplu a pus la inmuiat o luminare groasa rosie si a picurat pe sinii ei sa nu zic toata a ars-o sau altele nu insir aici tot caci era despre ciudatenii americane si degeaba sunt o tara dezvoltata caci atitea timpenii cate le trec prin cap...