| Ari34 a întrebat:

Poti trai o viata intreaga fara sa fi experimentat niciodata iubirea? Poti sa fi trait o viata intreaga fara sa fi avut vreo relatie sau chiar sa nu fi sarutat niciodata pe cineva? Poti sa reusesti acest lucru, impunandu-ti acest lucru pana la capat? Eu cred ca da, asta depinzand de hotarare si foarte mult orgoliu. Voi ce parere aveti?

22 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Chiar mă amuză, faptul că s-au simțit atacați toți ăștia care n-au experimentat iubirea, n-au sărutat pe nimeni și se plâng non stop pe tema asta.
Nu ei sunt ciudați sau toxici, ci femeile care îi refuză.
Păi care femeie sănătoasă la cap ar accepta pe unul dintre ei și de ce ar face asta?! laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Ofiintă):

Întotdeauna femeile sunt de vina laughing

| RAY a răspuns:

Eu vad ca spre asta tindem cu specie, sa devenim roboti, bărbați după o despărțire spun, nu-mi pasa, nu sufăr, nu am iubita, deși ce sa spună fetele? Baieti vor doar sex pentru ca ne e frica de responsabilității și vrem sex, ma includ și eu în ecuație, eu cred ca fiecare are nevoie de a iubi și a primi iubire deși ne mințim ca nu, dacă ești neatragator nu vei fii iubit asa ca nu ai de ales.

| RAY a răspuns:

Noi spunem după o despărțire ca nu am iubit și ca nu suferim, ce sa înțeleagă o fata din asta?

| RAY a răspuns:

Îmi place ca nu te lași în fata lor

| RAY a răspuns:

Când faci sex cu unu de pe net e clar ca ești curva, o fata ușoară

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că cine e fudul, nu e prost destul. Fudul, adică orgolios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că nu ești normal.

| Ari34 explică (pentru anonim_4396):

Iesi naibii

| TFL007 a răspuns (pentru Ari34):

Lasa-l, intelege-l te rog, omul e venit de pe planeta maimutelor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sadomaso 4 ever

| UnDiavol a răspuns:

Cu orgoliu nu faci nimic in viața mai multă ura și răutate lasă orgoliu și nu mai lua hotărârea astea trăiești viata ești tânăra de ce ai lua o hotărâre atâta de greșita tu stii cât de nedefinit este sa iubești pe cineva? happy nici nu ai idee nu-ți poți închipui fericirea mai mare și Adevărată ca asta nu exista happy iubește sa nu-ți fie frica sa iubești cu Adevărată Niciodată happy

| Ari34 explică (pentru UnDiavol):

Vad ca iubirea e de tot rahatul prin toate felurile ei, ma refer strict la iubirea dintre o femeie si un barbat. Toti baietii sunt niste jeguri, nu cauta relatii, doar aventuri. Si, pana la urma, ce are daca evit toata viata asta? Cariera si banii imi vor fi mai mult decat suficienti pentru a-mi avea viata asigurata.

| SilentRain a răspuns (pentru Ari34):

Mai bine te axez pe cariera
Uni băieți nu stiu decât sa te ingroape si pe urma sa victimizeze,sa te faca tot pe tine vinovată
Te foloseasc si cand se plictisesc te lasa, si pe urma tot eii urla ca femeile sunt curve, cele mai zdrențe sunt băieți
Mai rar unul cu coloana vertebrală sa isi asume ce face, spune, sa fie sincer

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Nimeni nu zice că sunt curve, zicem că sunt copii iresponsabili care dau vina pe bărbat. Mai rar o femeie cu capul pe umeri, daca ai avut eșecuri în dragoste, asta e numai vina ta, că nimeni nu te-a pus sa umblii după macho.

| UnDiavol a răspuns (pentru Ari34):

Salut buna dimineața Ari34 happy

Uite Ari34 nu toți băieți sunt la fel am 2 veri care îsi iubesc nevestele șotiile unul are 2 fete și un baiata și cealaltă var al meu are 5 copii tot 2 fete dar are și 3 băieți își dau inima și viața pentru copii lor și sotile lor și familie lor am văzut asta cu ochi mei și încă văd asta și îi știu de mic copil stau împreuna de ani grei și orice certa pe care au avut-o Absolut orice certa care ai avut-o si au avut certuri greu nu așa terke Berke și oricie problema au avut-o au stat și discutata și au revzolato n-au renunța unu la altul in veci pentru nimic asta este sa iubești cu Adevărat și asta inseamna sa iubești cu Adevărată uite Aria34 cum sta treaba zici cariera da e imporanta sa ai o căriera este importata sa ai bani dar vezi tu bani vin si plecă cariera o poți face la orice loc de muncă dacă vrei și nu aștepți din cer bine înțeles importat este cine rămâne nu cine pleca și te lasă Aia Conteza cu Adevărată văd ca ți-e frica sa iubești cu Adevărată aicia greșești rău de tot uite Aria34 nu toți baieti sunt la fel sunt mulți care suferi eu și tu la fel eu îmi dau seamă stia liniștita dar nu toți sunt la fel uite dacă te uiti la comatrile de aicia vei vedea și ați vei da seamă de multe dacă te uiti atent mulți va certați va contrazice între ei dar dacă s-ar întoarce ia sau el pe care al iubești cu Adevărată din toată inima lor și tot sufletul lor ați spune eu nu mai exista TPU nici conturile lor mulți sunt marcați pe viața alți încă suferă in tăcere alți nu-și spun rănile groaznic de adânci alți se prefac și pretin ca știu ce este ce inseamna sa iubești de ăștia mie sila mie scârbă ai urască cu Toată fința mea pe oameni ăștia care se prefacă ca știu ce însemna sa iubești cu Adevărată
Ai spus ce are dacă evita toată viața asta sper ca ai înțeles ce ți-am spus sus sa nu-ți fie frica sa iubești cu Adevărată Absolut niciodată in viața iubești fără frica iubește fără așteptări iubește fără sa Primești ce oferi iubește cu Adevărat din toată Inima ta și tot sufletul tău

Gusticel dacă ai ajuns pana aicia vreau să-mi cer scuze de la tine ca ți-am zis sate tratezi vreau sa fin prieteni dacă vrei și tu te-ai judecat greșit am crezut ca ești trol și ca o sa înjuri dar ești de treabă amuzanta bafta ai grija

V-am lăsat ma duc să-mi iau niște VIVA și suc la copii verilor mei și ma duc in parc cu ei astăzi este Frumos afară aveți grija de voi

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident toate umblă dupa macho golani si tot noi suntem de vina pentu comportamentul altuia
Nu putem generaliza, ca e imposibil ca toti da fie la fel
Si băieți ok sunt foarte puțini, la fel si fetele
Jignire preferate a băieților e -Esti o curva-, si din pacate asta este adevărat

| Anonim199213 a răspuns (pentru Ari34):

Banii sunt doar sa te simți bine pe moment, sau ceva timp, oricât ai avea, când ajungi acasă poți sa te învelește cu ei, ca nu țin de cald. La un moment dat vei găsi pe cineva, ideea e sa ști dacă el e ce trebuie, poate sa fie un arogant maxim, sau sa îl vezi ca un idiot, dar te poate iubii sincer. Ah și majoritatea băieților, sunt asa pentru ca ceva i.a rănit cândva, nu contează când la 15 ani sau la 30. Fiecare în momentul lui.

| TFL007 a răspuns:

Depinde, daca iti tii mintea ocupata cu alte chestii, intr-un fel sa zicem ca DA, teoretic insa, iti spun din proprie experienta ca e FOARTE GREU la un moment dat daca nu se va intampla si nu o sa mai poti duce nici nu vreau sa ma gandesc la ce pot recurge astfel de persoane

| tzionut a răspuns:

1 probabil ca nu, dar e posibil sa ma insel.
2 depinde de tine si de cum arata partenerul tau ideal, daca nivelul aspirat este mai ridicat decat cum arati tu, se poate asta.
3 doar daca esti imatura sau masochista, vrem sau nu suntem fiinte sociale.
4 Eu cred ca esti foarte imatura, generaliezi fara sa ai o viziune adevarata asupra realitatii inconjuratoare, asa ca indepartezi potentialii parteneri buni doar pentru ca ai avut cateva experiente negative in trecut.
Sanatate.

| GRYM2 a răspuns:

Da dar vei fi o persoana diferita cu alte gandiri si cu un altfel de comportament

| EoTl a răspuns:

Daca esti fericit/fericita nu prea conteaza