| anonim_4396 a întrebat:

Povestea mea... E o poveste destul de lunga...:

Acum apoximativ un an m-am indragostit de o fata pe nume Bianca, ea neavand habar de sentimentele mele.

Atunci ea era impreuna cu un tip pe nume Andrei, un tip foarte gelos care daca o vedea pe Bia cu oricine

devenea incredibil de gelos, si de acolo rezulta un scandal monstru.

Eu nu ii spuse-sem Bie-i ca O Iubesc, si cazusem intr-un fel de depresie, atunci ea

imi prezentase o fata pe nume Diana, care atunci mi se parea foarte draguta si amuzanta.

Dupa o relatie de cateva saptamani cu Diana, ea s-a despartit de mine fiindca incepuse sa ia

note proaste la scoala si in o spatamana trebuia sa plece in anglia! Eo am fost plecat din oras cat timp

ea a fost plecata in Anglia si cand m-am intors am mai suportat o luna o relatie cu ea

in acelasi timp in care ea era cu un tip pe nume Mike! cand am inceput sa fiu "amantul" ei am aflat

ca Bia nu mai era cu Andrei! Dar din pacate atunci eu nu mai simteam nimic pentru Bia, care atunci era cu un tip pe nume ALex!

Nu am mai suportat sa fiu un amant si am pus piciorul in prag dupa ce am aflat de la Bia ca Diana ma inselase cu mike in timp ce era cu mine!

Atunci am facut un scandal mare, am despartito pe Diana de mike si m-am re-indragostit de Bia, care mereu mi-a fost alaturi!

Dupa multe nopti ne-dormite i-am spus Bie-i ca o iubesc, ea mi-a spus ca si ea are unele

sentimente pentru mine dar nu poate spune ca ma iubeste... Am continuat asa pana cand Bia a aflat ca Alex o inseala si s-a despartit de el!

Anul acesta, De ziua indragostitilor dupa multe insistente din partea unui prieten caruia ii spunem jizzy, Bia la sarutat pe jizzy!

In acel moment eu am inceput sa plang...

Din nou am lipsit o saptamana din oras si cand m-am intors Bia era cuplata cu catalin... Ea nu il iubea extrem de tare dar totusi tinea la el mult!

Eu i-am cerut lui Bia un sarut, ea a aceptat fara ezitare, si am continuat asa, sarutandune pe ascuns, si dupa ceva timp continuand asa, catalin a sarutat-o pe Diana!

Cand Bia inca nu stia acest lucru, Bia m-a dus undeva unde sa fim singuri, m-a sarutat si mi-a spus pentru prima data ca ma iubeste!

Eu ii spuneam in fiecare minut ca o iubesc... Iar cand a aflat de Catalin si Diana, s-a despartit de Catalin

Insa tocmai cand eram cei mai apropiati, si cand ea era singura l-a ales pe Cosmin, spunandu-mi ca el e mai matur ca mine... am plans mult si am cazut din nou intr-o depresie!

Bia si Diana erau prietene bune! insa Diana a despartit-o pe Bia de Cosmin, ca sa fie ea impreuna cu cosmin! Eu atunci eram impreuna cu Ely

Bia, dupa ce nu am mai vorbit si nu ne-am mai vazut deloc muult timp, m-a sarutat, mi-a spus ca a facut cea mai mare greseala ca nu a vrut

sa fie impreuna cu mine si ca vrea neaparat sa fim impreuna, pentru ca nu vrea sa ma mai piarda, pentru ca probabil

orice fata vrea sa fie cu mine (cuvintele ei)... Eu am acceptat fara sa clipesc, pe loc am vorbit cu Ely si m-am despartit de ea!

Insa Fericirea mea a durat doar 1 zi dupa care Bia imi zicea in continuu ca are iubit!

Ce parere aveti despre povestea mea?

18 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor Oh my lesin, tu esti orbit de dragoste si nu-ti dai seama ca doar te foloseste ca pe o carpa, cand ramane singura fara iubit esti bun si tu ca poate sa se refugieze in bratele tale, apoi dupa ce isi gaseste altul te lasa fara sa-i pese de sentimentele tale. Daca te-a inselat deja de acum, chiar daca dupa cativa ani veti impreuna tot asa o sa faca. E in sangele ei, asta e o boala incurabila...iti recomand sa nu te mai incurci cu prefacatura asta oricat de mult te-ar durea. Fete sunt multe si intr-o zi o vei gasi pe aceea care te va iubi cu adevarat.Bafta!

| Marijuana a răspuns:

Intr-adevar incurcata problema :o! Hai sa zicem ca e adevarata, pai pentru inceput Bianca asta e o nehotarata care umbla cu 10000000 de baieti :o, nu e de tine. Si Diana asta nu e prietena lu` Bianca ca ii fura iubitii :O in concluzie e mai frumoasa decat Bianca daca reuseste lucrul asta, in alta ordine de idei ia-o pe Diana ca sa-i faci in ciuda lu` Bianca laughing si pe urma lasa-le pe amandoua si gaseste-ti o fata cu capul pe umeri. Paste fericit! happy

| deeea28 a răspuns:

Daca ai 12-13 ani, cum banui si cazi in depresie pentru o fetita care se saruta cu toata lumea, eu zic sa-ti revizuiesti comportamentul. Pana mori, vei iubi la femei... ohooo, ca doar ai timp, si daca, cazi in depresie pentru orice femeie, ce faci, mori inainte de vreme. Baiatule, sunt multe fetiscane de astea in viata, iar bianca ii cam place sa-i invarta pe toti, iar pe tine in nici un caz nu te place, ca daca te placea, ramanea la tine, dar cand vine altu, hop, tu nu mai esti bun. Mai bine cauta alte preocupari mai bune momentan pana mai cresti si nu mai deveni depresiv pentru orice fleac. Viata e mai grea decat o alergatura dupa aceasta Bianca. Mai bine pregateste-te pentru viata invatand si fancandu-ti viata mai frumoasa. Succes

| Nu a răspuns:

Spune-mi si mie cum se numeste filmu pe care l-ai vazut, ca-s tare curios.

| analfabet5698 a răspuns (pentru Nu):

Nu e nici un film, e viata mea!

| Nu a răspuns (pentru analfabet5698):

Sigur ca da, asa visam si eu cand eram de varsta ta, la 13 anisori.

| 13DoXy13 a răspuns (pentru Nu):

Ce tare a fost astalaughing)))))

| xXdoareuXx a răspuns:

Pai, nu ar trebui sa mai ti la fata aia Bia- adica dupa mine is bate joc de tine- de sentimentele tale- si Diana aia e o nesimtita sa mor eu ca e prietena cu Bia si ca sa fie ea cu Cosmin parca o despartit-o ca sa fie ea. Asta nu e o prietenie adevarata. Din cate am inteles Bia avea iubit dar totusi a fopst cu tine 1 zi. ciudat oh go on. scuze dar pentru astfel de fete exista doar un cuvant.Sti poate te-a sarutat atunci pentru ca nu tinea la Catalin si poate si ea simtea la fel dar ii era frica sa recunoasca.

CONCLUZIE: Las-o pe fata asta Bia ca nu merita si cauta-yi o persoana mai buna care sa nu te insele si etc.

P. S. MARE E GRADINA DOMNULUI...laughing

| 13DoXy13 a răspuns (pentru xXdoareuXx):

Si prostii sar gardu'rolling on the flooriubiri secretelaughing

| Pitzipoanca a răspuns:

E o telenovela penibila, scrisa de un copil, cu copii. Totusi, nu ma pot abtine sa observ ca fetele de acum sunt mult mai... deschise (ca sa nu spun usuratice). Cati ani ai?

| analfabet5698 a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Tu De Ce iti bati joc de suferinta mea? Daca nu ma pot ajuta te rog frumos nu mai raspunde!@!@!

| Pitzipoanca a răspuns (pentru analfabet5698):

Deci ai undeva intre 12-14 ani. Nu imi bat joc. Iti deschid ochii.

| Sultana_4823 a răspuns (pentru analfabet5698):

Invata sa scrii corect si apoi indragosteste-te! pitipoanca are dreptate, mare dreptate!

| Stassy a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor SA MOR IO DAK NU IESE SERIAL DIN ASTA!rolling on the floorrolling on the floor Ba da' tare complicat o mai fost!laughinglaughing ce-i cu atatea tentative de amor? Ce are Bia aia a ta de are atatia amorezi?!?!? Doamne ce poveste! Diana si cu cealalta is tare dracoase! Daca ai prieten il ai pe ala si gata! Nu o mie si-o suta k daca o tin tot asa, sigur o sa iasa la proces ceva cu adevarat interesant! Dale-n masa de fetele alea, mai exista multe pe lumea asta, GASESTE UNA CU CAP care gandeste si dupa aia mai vede ce face.laughinglaughingCe poveste... as fi vrut si eu sa particip sa vad ce se mai intamplalaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor

| xXdoareuXx a răspuns (pentru Stassy):

Iubiri Secrete. Ar trebui sa trimita povestea asta. Ar fi un sezon 4 foarte tare cerd ca m-as uita laughinglaughinglaughing

| catalin02 a răspuns:

Wa fetele astea isi schimba iubiti ca pe haine. Oricum ce astepti ma nu-ti dai seama ca bia e o c****(daca iti cerea unu un sarut zicea ok )ma daca te iubea nu se mai vedea cu alti. Eo iti recomand so uiti si sa incepi o relatie cu altcineva. Dar daca totusi vrei sa fii impreuna cu ia iti recoman sa faci precum casanova(nu o mai baga in seama tip de cam 1 saptamana) astfel daca va tine la tine va reveni iar u o sa-i spui daca vrei sa mai fi cu mine renunta la toti! Eo iti urez bafta(a si nu ai experienta cu fetele )

| Marry410 a răspuns:

Holly Shit! Ai putut rezista atata... eu m-as fi prabusit pana acum!

| ge0rgex a răspuns:

Poti sa o scrii intr-o carte