| Malsh a întrebat:

Povesti cum ati adus fete acasa de la scoala sau de la petreceri, gen cum le-ati combinat sau fetele sa spuna cum au fost convinse sa mearga la baieti acasa.

7 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Ce sa combine minorii de aici?
LOL

| Crisloree a răspuns:

Ai greșit site-ul baiatu meu.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Wait...what?!

Răspuns utilizator avertizat
| Crackman a răspuns:

Vb, o imbeti, o convingi

| johnbucuresti a răspuns:

Nu merg acasa cel mai interesant rapid mod descoperit de mine si care merge repede este sa vorbesti cu fete din alt oras si sa mergi tu la ele si sa le zici ca stai la hotel
si ele vor veni mai repede la hotel ca nu le cunoste nimeni
sa mai stati putin de vorba in camera de hote
de cat acasa unde pot veni bunicii
mamele lor le-a spus sa nu mearga cu baieti acasa la ei
dar nu le-a spus nimeni sa nu mai stea putin de vorba cu un baiat intr-o camera de hotel

mai intai treci pe la un restaurant cheltuiesti si tu acolo 300 lei faci o masa misto cu vin cu fripturi cam ca la nunta

| marcelCelAgresiv a răspuns:

Bata pe ceapa, o bagi in sac, in portbagaj, si o duci acasa, easy