| lavy_7345 a întrebat:

Povestiti cum a fost prima data cand ati facut sex, si locul... cel mai romantic moment primeste

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

În copac. Şi era aşa romantic... (priveam luna).
Dacă sexul e romantic, dragostea cum mai e? Sălbatică?

Răspuns utilizator avertizat
| unione a răspuns:

In apartamentul unui prieten,cu o prostituata,a fost romantic, vin,bere,petale din alea uscate care miros si absorb mirosul fumului de tigara, muzica de la radio...ce mai, superb!

| αndï a răspuns:

Cine zice ca sexul trebuie`sa fie romantic?laughing

| candygirl a răspuns:

Era dupa petrecerea de revelion, in patul parintilor lui (care nu erau acasa). el a fost foarte atent cu mine, ca sa nu ma doara, dar eram obosita si ma si durea si dupa juma' de ora i-am zis sa se opreasca si s-a oprit laughing. a doua zi am stat in pat pana la 12... apoi l-am evitat toata ziua pana am plecat acasahee hee.si a doua zi am terminat ce am inceput. laughing

| CodRiNitu a răspuns:

Pai, intr-o camera de hotel, cu sampanie, frisca, trandafiri. A fost foarte placut! Urmeaza!tongue

| elena16 a răspuns:

Intr-o camera de hotel cu trandafiri si toate cele :X

| unu88 a răspuns:

A fost extraordinar big grin... locul romantic a fost in masina big grin, a durat vreo 2 ore, curgea apele de pe fata da si de pe mine big grin...