| adryna a întrebat:

Povestiti despre cea mai romantica seara, cel mai romantic moment din viata voastra...

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Era o seară cu tunete şi fulgere, ploua...
Ce curioasă eşti, de ce vrei să ştii?

pa, pa.

| adryna explică:

Nimeni nu a trait nici un moment romanti?

| adryna explică:

Sunt curioasa caci vreau sa stiu sa pierdut definitiv romantismul in sec.21 sau mai sunt si exceptii...

| Anca2454545 a răspuns:

Bunahappy

Uite intrebarea ta m-a pus pe ganduri. Daca stau bine sa ma gandesc, nu cred ca am avut parte de ceva nemaipomenit, ceva special si mai ales romantic.

| Blazer a răspuns:

Eu,Ea, lumanari (classic) putin vin rosu, ulei incalzit, un masaj de relaxare pe muzica de relaxare/chillout, o discutie in soapte pe timpul masajului, legat de sufletul pereche, ca termen ce inseamna si daca chiar exista. dupa 40 minute o liniste de 5 minute...niciunu nu spune nimic, ii soptesc te iubesc.se intoarce si ma ia in brate.o tin in brate si ne ia somnu in cearceafuri de matase (nu sunt fitos sau smecher sau cu basini ori bani, imi place sa ma simt bine in limita posibilitatilor), ne trezim dimineata pe la 10. ne sarutam si de aici porneste un val de saruturi.ea imi spune sunt excitata, si ne-o tragem pe stomacul gol.incet si intens pentru ca nu ne grabeste nimeni. dupa 40 minute are orgasm, am si eu.eu si ea consideram ca nu trebuie sa stai 4 ore in timpul actului sexual ca sa simti ceva sau sa demonstrezi ceva in pat... dupa sex facem dus si plecam sa luam micul dejun in oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua de 14 februarie nici nu ma gandeam ca voi petrece acea zi impreuna cu prietenul meu deoarece era plecat din tara:X. A vorbit cu parintii mei si le-a spus ca vrea sa`mi faca o surpriza si sa nu spuna nimic. Cand am venit de la scoala.pe la ora 17:00 m`a sunat sa`mi spuna ca ma iubeste etc. Peste 2 ore, parintii nu erau acasa. am vazut ca a sunat cineva la usa cu un buchet imens de trandafiri rosi :X:X si mi-a spus ca am 15 min la dispozitie sa ma pregatesc pentru ca mergem la restaurant. Consider ca aceasta este una dintre cele mai romantice zile petrecute impreuna:X

| DaNIEL_9246 a răspuns:

Pai eu am trait ceva romantic cand m-a dus iubitamea undeva si m-a pus in pat si stiti voi ce a urmat nu trebuie sa mai zic eu XS

| RoUzIe a răspuns:

nu cred.