| AlinMrs a întrebat:

Povestiti o intamplare amuzanta atunci cand ati vrut sa faceti sex cu o persoana noua!

8 răspunsuri:
| Swae a răspuns:

laughing)) Ai vrea tu.

| AlinMrs explică (pentru Swae):

De ce nu, e doar pentru amuzament? uite incep eu cu o intamplare daca esti putin mai pudic/pudica. Cu ceva timp in urma am planuit sa ies in club cu 2 colege de munca si dupa care sa dormim la un hotel, una super atractiva si cealalta mai putin atractiva...in schimb aveam nevoie dea ea sa iasa combinatia. Zis si facut. Am iesit, am dansat, ne-am luat cu bautul si dupa am reusit sa o comving pe colega draguta sa ne intoarcem la hotel sa mai bem ceva acolo, lasand-o pe celalta sa isi faca de cap in club. Am mers in camera ei, am inceput sa ne sarutam, preludiu chestii si cand sa inceapa actiunea a venit cealalta peste noi in camera suparata toata ca am lasat-o in club? trantind usa s-a dus in camera la ea si s-a culcat. Acum asta frumusica si-a luat tripuri nasoale ca daca ne zice pe la munca si cacaturi. In fine, am mai baut ce am mai baut si am adormit fara sa mai fac nimic in seara aia. Concluzia o tragi tu? in schimb am ramas buni prieteni si acum

| Swae a răspuns (pentru AlinMrs):

O tampenie.

| AlinMrs explică (pentru Swae):

De ce spuii asta, esti mai pudica/introvertita? e doar vorba de amuzament. Nu e ca si cand ne-am cunoaste personal, ce retinuta e lumea in legatura cu subiectul asta laughing

| Willis a răspuns:

Nu știu dacă e sau nu amuzantă. Acum ceva ani în urmă, eram cu iubita mea în cameră și tocmai făceam niște chestii. Uitasem să încuiem ușa cu cheia. Între timp venise sora ei în apartament, și fără să bată la ușă, a intrat direct. Când ea a văzut ce făceam noi, făcuse ceva gen, ups... Si a închis ușa, a plecat, și noi am continuat... Asta înseamnă, să nu bați la ușă înainte de a intra într-o cameră.

| AlinMrs explică (pentru Willis):

Am patit si eu ceva asemanator in seara de Craciun, in schimb a intrat tatal prietenei mele peste noi...am avut noroc ca nu ne apucasem de chestii serioase?

| Willis a răspuns (pentru AlinMrs):

Acum și cu voi. Măcar în seara de Crăciun și a doua zi, nu se fac chestii serioase. Alea serioase se fac după toate sărbătorile. O abținere nu e un capăt de lume.

| AlinMrs explică (pentru Willis):

Adevarat si asta. Si asa s-a intors unversul la 180° si a zis Nah in seara asta nu aveti parte de actiune laughing si nici unul din noi nu a trebuit sa stea in genunchi ci doar cand a trebuit sa ne rugamlaughing