| aba a întrebat:

Pozitii sex? cum se produce ejacuarea feminina? ce trebuie facut? fundita
ce pozitii noi stiti

1 răspuns:
| cristyblondu a răspuns:

Cauta pe google si gasesti ce vrea inimioara ta ce iti place aia facihappy.si cat despre ejacularea feminina pune-l sa-ti dea limbii ca vad ca iti doresti tare mult si ai rezolvat treaba.sau daca are pl mare te termini din sex...cum doresti cum te simti mai comod.da creca prima varianta ee mai accesibila sa-ti stimuleze clitorisul cu limba