| ingeras_3131 a întrebat:

Preferi demnisoara cu ochii albastri si parul blond. sau bruneta cu ochii negri?

Răspuns Câştigător
| Filly_6570 a răspuns:

Prefer domnisoara cu parul rebel, ochii visatori si un suflet mare in care sa incap si eu.

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Bruneta cu ochii negri. Dar depinde si de blonda. Ar conta mult felul in care se aranjeaza.

identitate
| identitate a răspuns:

De ce nu exista si posibilitatea "bruneta cu ochii albastri"?!
Eu oricum prefer fetele cu parul verde si ochii rosii.

| Farcas a răspuns:

Scuze ca raspund dar e valabil si pentru baieti si fete.Atat timp cat are un suflet nobil si iubire sincera nu cred ca, conteaza culoarea parului sau a ochiilor.

| nobody_9468 a răspuns:

Prefer orice, numai sa fie la masculinlaughing.

Bafta.

| BRG a răspuns:

Prefer fetele care au simţul umorului dezvoltat, şi care nu îşi bat joc de cei care au un handicap, că am întîlnit fete frumoase dar foarte batjocoritoare la adresa mea, aşa că nu contează culoarea părului, sau ochilor contează să fie om. Şi fete dintrastea sînt tot mai rare.

| andreii2 a răspuns:

Prefer o fata blonda(natural) cu ochii albastri. :X

| Silviu591 a răspuns:

Sa nu fie roscata.in rest ma doare undeva ce culoare are big grin

| karellen a răspuns:

Bruneta, desteapta si amuzanta happy

| SiMpLa a răspuns:

Eu sunt satena cu ochii caprui.Probleme gogule?

| Sice a răspuns:

Eu sunt blond cu ochii albastri imi plac foarte tare fetele brunete crete si cu ochii negri cu un ten masliniu!:X Morena del mi corason!

| thealc a răspuns:

Bruneta cu ochi negri

| andra_7810 a răspuns:

Mai bine o domnisoara cu parul brunet si ochii negri ca unii zic ca blondele sunt...

| DeyCj a răspuns:

Desigur o blondină natural şî cu ochişori albaştii îi ceva rar întâlnit happy
Dar o bruneţică cu ochişori negrii îi mai comun.
Amândouă îs bine venite mai ales dacă îs frumoase ca persoane.De multe ori nu frumuseţea fizică contează ci cea psihică, şi zic eu este valabilă în ambele cazuri şi la ele dar şi la ei.
Mă distrează replicile în genul că un băiat trebuie să fie un pic mai fain ca dracu' din partea unor ele mai de 30-35 de ani happy

| LoveLebadaa a răspuns (pentru DeyCj):

Mie mi se pare ca blondele sunt destul de des intalnite, poate brunetele sunt mai rare. Cred ca voi confundati brunetele cu satenele, care chiar sunt des intalnite. CEL PUTIN la mine in scoalaaa... aproape numai blonde si satene straight face. Totusi, roscatele sunt cele mai rare happy

| bogdan90 a răspuns:

Zau sa spun eu prefer blondele dar nici brunetele nu sunt mai urate raspunsul meu:amandoua cine nu ar vrea o blonda cu ochii albastri, parul lung sau o bruneta cu ochii negri si mari imi plac blondele dar parca brunetele cum sa spun eu sunt mai seducatoare au un lucru diferit fata de blonde(nu vreau sa supar pe nimeni nici blonde si nici brunete) grea intrebarea ta dar raspunsul meu este bruneta par lung, nasucul carn, ochii albastri, verzi sa fie mai insealtori si buze intredeschise vorba horoscopului ceau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancatii pana faceti poccccclaughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt bruneta cu ochi negri =p~.
imi place cum m. a dat Dumnezeu! happy. urasc baietii cu ochi albastri I don't want to see

| kent_3680 a răspuns:

Blondele sunt proaste

| Iosub_Adrian_Marius_1992 a răspuns:

Bruneta cu ochii negri