| LeeBoris a întrebat:

Prietena mea a mâncat multă ceapă. E normal să simt mirosul și în alte părți? Sunt îngrijorat.

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu inteleg in ce alte parti, daca a facut o salata si a curatat ceapa si tocat si nu s-a spalat pe maini f bine e normal sa miroasa mana un pic.

| GouDidodino a răspuns:

Nu prea e normal, poate a băgat ceapă aia si in alte parti

| Bogdan_5729 a răspuns:

Nu are legatura una cu alta. La barbati daca obisunuiesti sa consumi bere sau alimente grase influenteaza gustul spermei. Mirosul vaginal are insa alte cauze in special medicale. Poate fi vorba de o infectie urinara.